Přihláška na Podzimní setkání Mokoša
Podzimní svátek Mokoši, který se slaví vždy poslední pátek v říjnu, je víkendové setkání otevřené všem ženám, které se chtějí znovu potkat se svými přítelkyněmi z kurzu a zároveň také poděkovat Matce Zemi za život a za vše, co nám dává.

Podzimní setkání k poděkování Matce Zemi je určeno především ženám, které se v minulosti účastnily některé akce v rámci projektu Mokoša (Mokoša, Dcerečky, Vnučky, Retreat). Na setkání mohou přijet v roli hostky i ženy, které prozatím na žádné akci nebyly, ale přijíždí na osobní pozvání některé z účastnic našich akcí.

Pokud na Setkání chceš přihlásit někoho dalšího (členku rodiny, hostku, další dcerečku atd.), prosíme o vyplnění samostatné přihlášky pro každou ženu. Je to velká pomoc při správě přihlášek.

Ženy, vítejte! Těšíme se s vámi na setkání v říjnu!

Simona Trávníčková, Petra Drahanská, Jana Haková, Blanka Toulová a další ženy Mokoši

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Bohužel z technických důvodů vyžaduje formulář dvojí vyplnění emailu. Za to se omlouváme. Odpověď z první otázky můžeš jen zkopírovat sem. Děkujeme za pochopení.
Your answer
Telefon *
Your answer
Věk *
Your answer
Kterou akci v rámci projektu Mokoša jsi absolvovala *
Vyberte tu akci, na které se s Mokošou setkala poprvé.
Za program setkání zaplatím částku *
Cena setkání je pro dospělé ženy 1 300 Kč - 2 300 Kč. Pro dcerky a vnučky je to 100 Kč. Je plně na vás, jakou cenu v tomto rozmezí zvolíte. Nejnižší cena pokrývá přímé náklady kurzu (přípravu a realizaci víkendového programu kurzu vedeného několika lektorkami, materiál potřebný na program a překvapení pro účastnice). Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každá z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena kurzu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné ženy, které to štěstí v současné době nemají. Rády bychom díky otevřené ceně vytvářeli rezervu pro možnost zachovat nízkou základní cenu pro ženy, které jedou na Setkání v rodinné linii dcera - máma - babička, což více zatěžuje rodinný rozpočet, a ženy, co si plnou cenu nemohou v současné životní situaci dovolit. Pokud se přihlašuješ jako hostka, je třeba k ceně připočítat 300 Kč.
Your answer
Výběr ubytování. *
Statek Výštice nabízí dvě možnosti ubytování. Apartmány s vlastním sociálním zařízením i kuchyňkou nebo pokoje se společným sociálním zařízením. Ubytování v Apartmánech je s plnou penzí 1 500 Kč (pro dívky do 15 let je to 1 300 Kč), v ostatních pokojích je cena 1 300 Kč (pro dívky 1 100 Kč). Před tím, než si zakliknete ubytování, zkontolujte si, zda je v daném typu ubytování ještě volno. Míst v apartmánech je velmi omezený počet. Zde se můžete zapsat do tabulky ubytování a podle toho se prosím zaklikněte zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Eu7zcVRBJ2fZpijkbW6BJrjTkQIkfPIjkM0h-BNBhho/edit?usp=sharing
Required
Výběr oběda na sobotu
Máte možnost výběru typu stravy na obědy v sobotu a v neděli. Páteční večeře bude vegetariánská pro všechny, v sobotu večer nás čeká oslavná hostina, kde si samy vyberete, zda vegetariánské nebo maso.
Výběr oběda na neděli
Máte možnost výběru typu stravy na obědy v sobotu a v neděli. Páteční večeře bude vegetariánská pro všechny, v sobotu večer nás čeká oslavná hostina, kde si samy vyberete, zda vegetariánské nebo maso.
Stravovací specifika
Dejte nám vědět, prosím, pokud máte nějakou dietu, stravovací omezení, alergie atd. (bezlepek, bezlaktóza atd.). Budeme to se to snažit vyřešit k vaší spokojenosti individuální dohodou s vámi.
Your answer
Jedu na Setkání na osobní pozvání
Vyplňujte pouze, pokud se přihlašujete jako hostka. Prosíme o jméno a příjmení účastnice, na jejíž osobní pozvání na Setkání přijíždíte.
Your answer
Cokoli dalšího nám chcete sdělit
Your answer
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Pro účely plnění povinností dle GDPR potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Bez něj není možné vaši přihlášku evidovat, jelikož nemůžeme zpracovat vaše osobní údaje. Proto vás žádáme o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Mokoša, z. s., a subjekty, kterým budou postoupena tato práva s ohledem na organizaci workshopu, pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 10 let ode dne udělení souhlasu. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 10 let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce. Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem, a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací. Bez udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů není možné zasílat informace o Setkání. Udělený souhlas jde kdykoli odvolat.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms