Zapisy na szkolenie: Komunikacja i promocja wydarzenia w mediach
Organizujesz wystawę, koncert, wykład, warsztaty, piknik lub festiwal w swojej miejscowości? Chcesz, by Twój wysiłek został zauważony i publiczność dopisała? Przyjdź na bezpłatne warsztaty, które organizowane są w ramach programu Sieć Kultury lub weź udział w webinarium nie ruszając się z domu!

WARSZTATY: Komunikacja i promocja wydarzenia w mediach

Jak dotrzeć do naszej grupy docelowej przez media: portale internetowe, gazety radio? W jaki sposób nawiązywać kontakt, jakie informacje i w jakiej formie przesyłać? Kiedy rozpocząć informowanie o projekcie? Jakie strony czy gazety „wybrać”? Czy potrzebny jest nam patronat medialny, a jeśli tak to w jaki sposób go uzyskać? Podczas warsztatu stworzymy zgrabny komunikat o naszym wydarzeniu, podyskutujemy o formach patronatów medialnych i skutecznym kontakcie z dziennikarzami. Warsztaty to osiem godzin wiedzy i dzielenia się doświadczeniami oraz możliwość konsultacji z prowadzącą po spotkaniu.

Prowadzenie: Marta Bednarska, w Instytucie Kultury Miejskiej zajmuje się kontaktami z przedstawicielami mediów i komunikacją działań instytucji. Organizatorka konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka”. Absolwentka psychologii organizacji, zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła studia podyplomowe „Content marketing, storytelling i webwriting”. Pracowała jako Junior Account Manager w studiu brandingowym ENGRAM, gdzie pisała też teksty do bloga: brandingowy.pl (2012). O zachowaniach w mediach społecznościowych opowiadała podczas Social Media Show w Gdańsku oraz pisała na łamach „Marketingu w Praktyce”. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, jest rzecznikiem prasowym Chorągwi Gdańskiej ZHP i kieruje komunikacją Projektu Światowe Jamboree Skautowe 2023.

TERMINY
1 termin: szkolenie stacjonarne, 4 listopada, godz. 9.00 - 17.00, miejsce: Gdańsk, BRAK MIEJSC
2 termin: szkolenie stacjonarne, 5 listopada, godz. 9.00 - 17.00, miejsce: Gdańsk, BRAK MIEJSC
3 termin: webinar, 7 listopada, 12.00 - 16.00, miejsce: zdalnie

WARUNKI
Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest poprawne wypełnienie formularza rejestracyjnego do 11 października. W warsztatach z danej organizacji / instytucji może brać udział tylko jedna osoba.


PRZEJDŹ DO FORMULARZA I WYPEŁNIJ GO

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service