Přihláška na „Hadí workshop“ 17. 8. 2019
Jsi žena či dívka a chceš se naučit programovat, ale nevíš kde začít? Máme tu workshop právě pro tebe!

Pod vedením instruktora vytvoříš variantu klasické videohry Had, kterou můžeš znát třeba ze starších mobilů Nokia. Na vlastní kůži si vyzkoušíš jak se píše kód, jaké jsou základní programovací koncepty, a jaké to je, když počítač přestane trucovat a začne poslouchat tvoje příkazy.

(Přijde-li ti projekt málo praktický, nezoufej! Spíš než o hru jde o základní programovací principy, které dál využiješ např. při tvorbě webových aplikací, analýze dat, strojovém učení, programování robotů nebo návrhu systémových nástrojů.)

Workshop je pro úplné začátečníky. Není potřeba vědět nic o programování, stačí mít počítač a umět ho používat (např. otevřít/uložit soubor, nainstalovat program).

Po workshopu se můžeš přihlásit na některý ze začátečnických kurzů Pythonu, které budou začínat v týdnu od 23. 9. Pokud už nějaké zkušenosti s programováním máš (Digitální akademie, jiný jazyk...) přihlaš se prosím rovnou na začátečnický kurz.
Registraci na semestrální kurzy spustíme po Hadím workshopu.


Workshop je zdarma a bude probíhat 17. 8. 2019 od 8:30 do 18:00 v Red Hatu.

Pokud máš nějaké otázky, mrkni na http://pyladies.cz nebo se neváhej zeptat ve FB skupině PyLadies Brno, případně mailem na brno@pyladies.cz.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Pyvec o.s.. Report Abuse - Terms of Service