Vihjeankeet
Meie tegevus tugineb aususe ja läbipaistvuse põhimõtetel ning peame eetiliste tõekspidamiste järgimist meie töötajate poolt oluliseks.

Käesoleva vihjeankeedi kaudu on võimalik edastada teavet sündmuse kohta, mis Teie arvates ei ole kooskõlas heade äritavade ning üldtunnustatud moraalinormidega.

Kui soovite saada tagasiside edastatud vihje kohta, palume jätta oma kontaktandmed vastavasse välja ankeedi lõpus.

Teie poolt edastatud informatsiooni töötleme vastavalt isikuandmete kaitse regulatsioonidele ning tagame vihjesaatja konfidentsiaalsuse.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Sündmuse toimumise aeg
Palun kirjutage millal sündmus aset leidis, märkides ära kuupäeva (pp/kk/aaaa) ja kellaaja. Kui täpne aeg ei ole teada, märkide orienteeruv aeg või ajavahemik aasta ja kuu täpsusega.
Sündmuse toimumise koht
Palun kirjutage võimalikult täpselt, kus sündmus aset leidis (riik, maakond, linn/vald, linnaosa, aadress). Võimalusel täpsustage sündmusega seotud organisatsiooni struktuuriüksuse nimetus.
Juhtumi kirjeldus
Palun kirjeldage juhtumi asjaolusid võimalikult täpselt, sh milline on teie roll, kes on juhtumiga seotud teised osapooled (nimed ja ametikohad), milline on teie hinnangul tekkinud kahju ja selle orienteeruv suurus (EUR), milline on ohu objekt või selle tekitaja.
Info päritolu
Palun kirjeldage millisest allikast info pärineb. Juhul kui te ise ei ole sündmuse juures viibinud ja info sellest on jõudnud teieni isikute kaudu, siis esitage palun nende nimed ja kontaktandmed. Kui sündmuse toimumist kinnitavad dokumendid, foto- või videofailid, siis esitage nende loetelu ja nende sisu iseloomustav lühikirjeldus.
Kontaktandmed
Vihje esitamisel on teil võimalus jääda anonüümseks. Kui Te soovite esitada vihje enda nimel, palun sisestage enda esmased kontaktandmed (nimi, telefoninumber ja/või e-posti aadress). Kontaktandmed on vajalikud lisainformatsiooni küsimiseks uurimise käigus. Teie nõusolekuta ei avalikustata Teie isikut protsessi mitte üheski etapis.
Dokumendid
Kui sündmuse toimumist kinnitavad dokumendid, foto- või videofailid, siis esitage need eraldiseisvalt aadressile vihje@rkas.ee.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy