Правозахисна майстерня соціального перфомансу “Свідомі діяти”
Із 13 по 16 листопада Молодіжна організація “СТАН” влаштовує Правозахисну майстерню соціального перфомансу “Свідомі діяти” в освітньому домі “Хата-Майстерня” (с. Бабин, Івано-Франківська область). Відбір учасників та учасниць розпочато!

Мета Правозахисної майстерні – сприяти діалогу та примиренню в українському суспільстві, протидіяти упередженням і дискримінації. Учасники та учасниці:

- ознайомляться із досвідом ефективного використання мистецьких практик з метою захисту прав людини, становлення діалогу в громадах, сприяння миру (власний досвід організації “СТАН”, та досвід світових мит(-ців/чинь)- акціоніст(-ів/ок), будуть мати змогу обмінятись своїм досвідом);
- розроблять спільний перфоманс до Міжнародного дня миру, 16 листопада. Перфоманс за методикою форум театру стане інтервенцією в простір Івано-Франківська;
- оволодіють необхідними інструментами для поглиблення діалогу у своєму середовищі.

“Наша цільова аудиторія: активісти та активістки, митці та митчині, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, люди різної національності, етнічного походження, представники і предстаниці різних спільнот зі своїм унікальним досвідом. Ми також відкриті для молоді шкільного віку, – говорить тренерка майстерні Олеся Архіпова, – У такому різноманітному колі ми спробуємо усвідомити, хто такий активіст, його призначення та інструменти дій”.

Майстерня “Свідомі діяти” є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Додаткова інформація за телефоном: (095) 80-69-610 Юлія Сінькевич – координаторка майстерні

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms