TOP Odpovědný leader 2017
Cena společnosti O2 Czech Republic
Znáte ve svém okolí osobnost, která podporuje rozmanitost ve firmě i ve společnosti? Snaží se mírnit dopad na životní prostředí, své know-how předává potřebným formou expertního dobrovolnictví, přináší inovativní řešení nebo aktivně podporuje rozvoj komunit ve svém okolí?

Nominujte ve dnech od 1. – 9. září tuto osobnost do ceny TOP Odpovědná firma 2017. Vybrané leadery pak společně od 12. - 20. září čeká veřejné hlasování. Vítěz bude oceněn 18. října 2017 v Praze na slavnostním vyhlášení ceny TOP Odpovědná firma.

Vaše jméno: *
Your answer
Vaše kontaktní údaje: *
Your answer
Jméno osobnosti, kterou chcete nominovat: *
Your answer
Proč nominujete zrovna tuto osobnost: *
Your answer
Kontakt na nominovanou osobnost: *
Your answer
TOP Odpovědná firma je prestižní a nezávislá cena platformy Byznys pro společnost. BPS je největší odborná platforma firem pro sdílení a šíření principů odpovědného a trvale udržitelného podnikání v České republice. Je národní partnerskou organizací CSR Europe, celoevropské platformy pro CSR (corporate social responsibility) a českým koordinátorem mezinárodních programů (např. Diverzita.cz). V České republice organizuje charitativní Národní potravinovou sbírku či celosvětové dny firemního dobrovolnictví Give&Gain a Engage Days.
www.byznysprospolecnost.cz // facebook.com/byznysprospolecnost //twitter.com/odpovednefirmy
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Economia, a.s.. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms