Prázdniny s koňmi 2018 Informace a přihláška
Pro všechny děti, které mají rády koně, jsme připravili týdenní příměstské prázdninové programy pro děti Hry s koňmi. Vyhlašujeme celkem tři termíny, vždy ve dnech pondělí - pátek v čase od 9:00 do 16:00 hodin.
I. turnus: 16. - 20. července
II. turnus: 13. - 17. srpna
III. turnus: 20. - 24. srpna
Zvolený termín vyznačte na přihlášce dole.

Prázdniny s koňmi probíhají pod vedením zkušených lektorek a trenérek koní Svítání, z.s. v bezpečném prostředí areálu a jízdárny naší partnerské EKOFARMA Tanvald, Polní 644.

Program je učený pro děti od 6 let, je vhodný i pro děti, které zatím neměly příležitost se s koňmi blíže seznámit. Děti stráví s koňmi denně od 9:00 do 16:00 čas vyplněný seznamovacími aktivitami s koňmi, budou o koníky pečovat, jezdit na nich a hrát si v partě nových kamarádů. Do her s dětmi zapojujeme především naše dva malé poníky. Program je doplněný hrami v přírodě a prostředí jízdárny, kreativní činností a krátkými výlety do okolí areálu Ekofarmy. Program je zajištěn i v nepříznivém počasí v kryté hale.

Cena: 2.150 Kč
V ceně je zahrnuta 2 x svačina a pitný režim po celý den. Dětem zajistíme pitný režim, mošty a šťávy v biokvalitě z produkce ekofarmy, čerstvé ovoce a zeleninu jako svačinky. Obědy nezajišťujeme; děti si donesou vlastní oběd, vše jim ohřejeme a dáme dle potřeby.
Platba převodem na účet na základě vystavené faktury nejpozději měsíc předem. Fakturu Vám zašleme emailem.

Svítání získalo status "Středisko doporučené hiporehabilitace" od České hiporehabilitační společnosti a koně mají specializační zkoušky. Organizace tak splňuje bezpečnostní a odborné požadavky na provádění aktivit s koňmi pro děti od 3let věku.

Odesláním přihlášky souhlasíte s provozním řádem Svítání, z.s. a zapojením dítěte do programu s koňmi - http://www.svitani-hiporehabilitace.cz/pravidla-bezpecnosti/

Kontakt: svitani@svitani-hiporehabilitace.cz; tel.: 735 221 859.

Těšíme se na Vás!

Příjmení dítěte *
Your answer
Jméno dítěte *
Your answer
Emailová adresa *
Your answer
Fakturační adresa *
Your answer
Kontaktní telefon *
Your answer
Poznámka
Your answer
Termín
Můžete zaškrtnout více termínů. Pokud je nějaký termín již plný a máte o něj zájem, můžete se nahlásit jako náhradníci. Možnost přihlášení jako náhradník je v přihlášce po naplnění kapacity v daném termínu uvedena textem (náhradník)
Platební a storno podmínky
Cena 2.150 Kč
V ceně je zahrnuta 2 x svačina a pitný režim po celý den. Dětem zajistíme pitný režim, mošty a šťávy v biokvalitě z produkce ekofarmy, čerstvé ovoce a zeleninu jako svačinky. Oběd nezajišťujeme, děti si donesou vlastní oběd, vše jim ohřejeme a dáme dle potřeby.

Místo bude zarezervováno po uhrazení celkové částky pouze převodem na náš účet na základě vystavené faktury nejpozději měsíc předem.
Storno poplatky:
10 dní a méně před zahájením tábora – 50%
5 dní a méně před zahájením tábora – 100%
V případě, že za dítě nastoupí náhradník, platba se vrací.
Platební a storno podmínky jsem přečetl/a a souhlasím *
Jste klient Svítání? *
Jezdíte k nám na pravidelnou ambulatní hipoterapii nebo pobyty?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms