#Academy_Smolna Warsztaty
W celu zgłoszenia do projektu, prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, a następnie wciśnięcie przycisku "wyślij". W ciągu 2 dni poinformujemy Pana/-ią mailowo o przyjęciu zgłoszenia. Po 30.09 przekażemy również informację na temat zakwalifikowania do projektu.
Zależy nam na wyczerpujących odpowiedziach, które pozwolą na uczciwą ocenę Twojego zgłoszenia. Możemy wybrać tylko 20 najlepszych zgłoszeń. Mamy nadzieję, że wśród nich będzie również Twoje :)
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Tel. kontaktowy *
Your answer
Wiek *
Your answer
Miejsce zamieszkania- miasto *
Your answer
Status *
Proszę zaznaczyć właściwe
Skąd dowiedziałeś/-aś się o projekcie? *
Your answer
Opisz swój pomysł na firmę. Napisz, na jakim etapie zaawansowania jesteś, co udało Ci się do tej pory zrobić.Opis powinien zawierać co najmniej 5 zdań, tak aby osoba weryfikująca zgłoszenie mogła dowiedzieć się co jest produktem/usługą, na jaki problem klienta odpowiada oraz czy autor posiada sprecyzowany plan na realizację przedsięwzięcia.
Your answer
Kto jest grupą docelową Twojego przedsięwzięcia? Jakie są grupy klientów, do których kierujesz swój produkt/usługę? Czym chcesz wyróżniać się od konkurencji? (min. 3 zdania) *
Your answer
Jakie są Twoje najważniejsze potrzeby w związku z rozwojem koncepcji biznesowej/firmy? W czym możemy Ci pomóc? *
Your answer
Napisz, dlaczego powinniśmy zaprosić do udziału w projekcie właśnie Ciebie. *
Your answer
*
Na podstawie z art. 7 pkt 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883, z późn zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Prezydent m. st. Warszawy z siedzibą w Warszawie, Pl. Bankowy 3/5 w ramach projektu „Warszawska Przestrzeń Technologiczna – Centrum Przedsiębiorczości Smolna” oraz Fundacja „Inkubator Technologiczny” Youth Business Poland (dalej: "Youth Business Poland") z siedzibą w Warszawie przy ul. Miedziana 11/4, kod pocztowy 00-835 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji i realizacji projektu „#Academy_Smolna”i „Warszawska Przestrzeń Technologiczna – Centrum Przedsiębiorczości Smolna” oraz nie będą przekazywane innym odbiorcom. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak bez ich podania nie jest możliwe uczestnictwo w projekcie. Zastrzeżenia prawne: Miasto Stołeczne Warszawa zastrzega, że informacje przekazywane przez pracowników Urzędu m. st. Warszawy w ramach Centrum Przedsiębiorczości Smolna mają charakter poglądowy. Miasto Stołeczne Warszawa dołoży starań, aby informacje te były rzetelne i zrozumiałe, nie ponosi jednak odpowiedzialności za skutki zastosowania się do przekazywanych informacji. Miasto Stołeczne Warszawa nie ponosi odpowiedzialności za warunki i skutki korzystania z ofert i usług tych podmiotów. Uczestnik wyraża również zgodę na wykorzystanie wizerunku w ramach dokumentacji i relacji z wydarzeń realizowanych podczas projektu przez Youth Business Poland.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Inkubator Technologiczny. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms