Druhý novoměstský mapathon pro Lékaře bez hranic - 28. ledna 2019
Chcete zanechat i vy místo na mapě? Chcete od počítače podpořit práci humanitárních organizací? Neváhejte a přijďte na první novoměstský mapathon, který pořádají Lékaři bez hranic. Během dvou hodin vás naučíme, jak zmapovat místa po světě, která se na mapách zatím neobjevily (a není jich málo!). Stačí vám jen vlastní počítač s prohlížečem internetu, dobrá nálada a s myší vám to půjde snáz.

Mapathon se uskuteční ve čtvrtek 28. ledna od 18 hodin v Nemocnici Nové Město na Moravě. Setkáme se a mapovat budeme v konferenční místnosti, která se nachází přímo pod heliportem (vstup je přes hlavní vchod chirurgie, výtahem do 4. patra a po schodech ještě pár kroků nahoru), nebojte, místo bude dostatečně označeno.

Neváhejte s přihlášením, počet míst je omezený na 25. Pokud byste zjistili, že nemůžete dorazit (i pár hodin před akcí), dejte nám to vědět na e-mail jakub.axman@gmail.com, ať místo můžeme nabídnout někomu jinému.

Váš e-mail *
E-maily sbíráme pouze proto, abychom Vás mohli informovat o případných změnách v termínu či místě konání. Adresy nepředáváme žádné třetí straně a po proběhnutí akce je mažeme.
Your answer
Odkud jste se o mapathonu dozvěděli?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Junák - český skaut, z. s.. Report Abuse - Terms of Service