Etik Buluşmaları: Sınır ve Öteki Başvuru Belgesi
Poedat Kolektifi tarafından düzenlenen "Etik Buluşmaları: Sınır ve Öteki" etkinliği 27-31 Aralık 2017'de Tiyatro Medresesi'nde gerçekleştirilecektir. poedat.org/etik-bulusmalari-sinir-ve-oteki

1. Başvurular öncelikli olarak lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine açık olmakla beraber çalışma ve ilgi alanı etkinliğin konularıyla örtüşen herkes etkinliğe başvurabilir. Başvuru sonucu 1 ay içinde e-postayla bildirilecektir. Son başvuru tarihi 7 Kasım'dır.

2. Ücret; Tiyatro Medresesi'ndeki 16 ya da 8 kişilik yatakhanelerde konaklayacaklar için 580 lira, kendi çadırında kalacaklar için 535 liradır. Oturumlar, üç öğün yemek ve diğer temel gereksinimler ücrete dâhildir. Başvuruları kabul edilenlerin 10 gün içinde Tiyatro Medresesi'ne ücretlerini ödemeleri beklenir. Ödemenin geciktiği ya da gerçekleşmediği durumlarda başvurunun iptali söz konusu olabilir. Ödeme özel durumlar için önceden kararlaştırılmak koşuluyla ertelenebilir. Burs gereksinimi olanlar talep ettikleri burs tutarını "Eklemek istedikleriniz" bölümünde belirtebilirler.

3. Poedat Kolektifi'nde çalışanların kararları akışı belirler ve bağlayıcıdır. Katılımcılar etkinliğin tamamında bulunmakla ve programın akışına uymakla yükümlüdürler. Akışa uyum sağlayamayanlar ya da ortamın bozulmasına neden olanlar ücret iadesi olmaksızın etkinlikten çıkarılabilirler. Poedat Kolektifi, katılımcıların yaşayabileceği olumsuz durumlardan, bedensel ve ruhsal rahatsızlıklardan ve verebileceği zararlardan sorumlu tutulamaz.

4. Tiyatro Medresesi ortak bir yaşam alanı olduğundan birtakım işler (sofra kurma ve toplama, bulaşık yıkama, çöp çıkarma vb.) günün belirli bölümlerinde hep beraber yapılacaktır.

5. "Güvenli Bölge", Poedat Kolektifi'nin mihenk taşıdır. Kolektif içinde herkes ırkı, etnik kökeni, dili, biyolojik cinsiyeti, cinsel yönelimi, cinsiyet kimliği, fiziksel ve zihinsel özellikleri, yaşı, eğitim seviyesi, kültürel alışkanlıkları, toplumsal konumu, maddi durumu, inancı, politik düşünceleri, dünya görüşü ve yaşam biçimi ne olursa olsun kişiliği ölçüsünde hak ettiği saygıyı özgürlükçü ve barışçıl bir ortamda bulur.

1/3
Adınız ve soyadınız
Your answer
Cinsiyetiniz
Doğum tarihiniz
gün.ay.yıl
Your answer
Eğitiminiz
Öğrenciyseniz ilk üç seçenekten birini işaretleyin. Öğrenci değilseniz hem mezun seçeneğini hem de eğitim seviyenizi işaretleyin.
Required
Okulunuz
Your answer
Bölümünüz
Your answer
Kentiniz
Your answer
E-postanız
Your answer
Cep telefonunuz
Your answer
İlgi alanlarınız
Your answer
2/3
Yazacağınız deneme sizi tanımamızı sağlayacak, özenle okuyacağız. Sözcük sınırı koymuyoruz.
Sorulardan birini seçerek yanıtlayın.
Your answer
3/3
Konaklama tercihiniz
Vegan ya da vejetaryen misiniz?
Tiyatro Medresesi vegan-vejetaryen menü hazırlayabildiği gibi vegan-vejetaryen olmayan menü de hazırlayabiliyor.
Etkinliği nereden öğrendiniz?
Your answer
Bilmemiz gereken bir duruma sahip misiniz?
Bedensel ya da ruhsal bir farklılık, süreğen bir hastalık ya da rahatsızlık, bir besine ya da maddeye alerji gibi.
Your answer
Eklemek istedikleriniz
Your answer
Doğrulama
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms