Veri Okuryazarlığı El Kitabı Talep Formu
Açık Veri ve Veri Gazeteciliği Derneği'nin Veri Okuryazarlığı El Kitabı Çıktı. Haziran -Eylül 2016 tarihleri arasında dernek tarafından yürütülen, “Açık Veri ve Veri Okuryazarlığı Eğitimi Projesi - Training Open Data and Data Literacy” kapsamında hazırlanan çevrim içi eğitimin basılı yayın halidir.

Bu yayın, 10 hafta süren, 5 modülden ve toplam 36 dersten oluşan Açık Veri ve Veri Okuryazarlığı Eğitimi içerikleri düzenlenerek hazırlanmıştır. Eğitim modüllerinde temel veri türleri, verinin ne olduğu, veri analizi, veri görselleştirme, veri gazeteciliği ve veri ile hikaye anlatma bölümleri detaylı olarak yer almaktadır.

Derneğin www.avvg.org.tr uzantılı internet adresi üzerinden tüm içeriklere video, test ve forum alt yapısına ulaşılabilir. Bu basılı yayına dijital içeriklerden bağımsız olarak bazı eklemeler yapılmıştır.

Sorularınız için: info@avvg.org.tr ve schoolofdataturkey@gmail.com e-posta adreslerinin ikisine de mail gönderebilirsiniz.

Kargolar karşı ödemeli/alıcı ödemeli yollanmaktadır.

Adınız Soyadınız
Your answer
Telefon Numarası
Your answer
Mail Adresi
Your answer
İl
Your answer
Herhangi bir Sivil Toplum Örgütü ile bağlantınız var mı? Varsa STÖ adı belirtebilir misiniz?
Your answer
Kargo Adresiniz
Your answer
Veri Okuryazarlığı El Kitabının karşı ödemeli olarak yukarıda bulunan kargo adresime gönderilmesini kabul ediyorum. Kargo ödemesi tarafımca yapılacaktır.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms