“Tiešsaistes nodarbības vecākiem par bērna adaptāciju uzsākot skolas gaitas 1.klasē”
Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” aicina pieteikties uz BEZMAKSAS tiešsaistes nodarbībām ar mērķi pilnveidot vecāku kompetences veiksmīgākai bērna adaptācijai uzsākot skolas gaitas 1.klasē, tostarp saturā iekļaujot praktiskus ieteikumus, kā emocionāli atbalstīt un palīdzēt bērnam pārvarēt aktuālākās grūtības, veicinot izpratni par vērtību orientācijas principiem atbilstoši bērna vecumposmam un tā dzīves uzdevumiem.

Nodarbības norisināsies tiešsaistes platforā ZOOM, latviešu valodā, šādos datumos:
30. oktobrī (pirmdien), plkst. 18:00-19:30

Nodarbības vadīs sertificēta klīniskā psiholoģe Zane Gulbe. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds: *
E-pasta adrese: *
Tālruņa numurs: *
Izvēlieties datumu, kurā piedalīsieties tiešsaistes nodarbībā: *

INFORMĀCIJA PAR FIZISKO PERSONAS DATU APSTRĀDI

Nospiežot "Iesniegt", Jūs piekrītat, ka Jūsu sniegtā informācija* tiks izmantota pasākuma “Tiešsaistes nodarbības vecākiem par bērna adaptāciju uzsākot skolas gaitas 1.klasē" (turpmāk pakalpojums) organizēšanas vajadzībām.

________

*Dalībnieku dati tiks izmantoti pakalpojuma organizēšanai un saziņas nodrošināšanai, (t.sk. dalības apstiprināšanai nodarbībā un informēšanai par nodarbības norisi, kā arī nepieciešamo atskaišu sagatavošanai un iesniegšanai pasūtītājam - Rīgas domes Labklājības departamentam). Nodarbības laikā tiek veikta foto fiksācija ar mērķi dokumentēt pakalpojuma sniedzēja sniegto pakalpojumu un atskaišu sagatavošanai Rīgas domes Labklājības departamentam.

Iesniedzot šo pieteikumu, Jūs piekrītat personas datu apstrādei atbilstoši Datu Regulai Nr. 2016/679.

Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz personas datu apstrādi un drošību, lai nodrošinātu līguma izpildi, kura ietvaros apstrādā fizisko personu datus vārds, uzvārds, paraksts, kontaktinformācija (tālruņa numurs, e-pasts) (turpmāk dati).

Rīgas domes Labklājības departaments (Rīgas valstspilsētas pašvaldība) ir pārzinis personas datu apstrādei, kas notiek saskaņā ar līgumu personas datu apstrādes mērķim pārbaudīt pakalpojuma kvalitāti, samaksāt pakalpojuma sniedzējam par sniegto pakalpojumu.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy