Open call. Театр з драматургами
Давай знайомитися!

Ми - Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра. Запускаємо проєкт-театральну лабораторію для підлітків, що хочуть, люблять, можуть, навіть не мріють, але трошки думають писати.

Про що проєкт?
Про театр та драматургію. Про п'єси та як їх ставити. Про те, як почати писати та як закінчити. Як бути драматургом в театрі.

Що будемо робити?
Будемо вчитись, дивитись вистави, обговорювати тексти та за цей тиждень встигнемо написати п’єси. Уявляєш, будемо робити все, що роблять справжні драматурги в театрі.

Для кого проєкт?
Для всіх віком 12-17 років.

Коли і де проходитиме проєкт?
З 24 по 31 жовтня (на осінніх шкільних канікулах). В Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра (Броварський пр., 25, метро Лівобережна, м. Київ). Куратори: Павло Ар’є, Марина Смілянець

Заповнюй заявку, і ми створимо разом щось класне, обіцяємо.
Навчання безкоштовне
Дедлайн подачі заявки: 10 жовтня
Оголошення результатів конкурсного відбору: до 18 жовтня
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Твоє ім'я та прізвище *
Твій номер телефону *
Посилання на твою сторінку в соцмережі (TikTok/ instagram/Facebook) *
Скільки тобі років? *
Нам цікаво знати трошки більше про тебе. Ти можеш відповісти на запитання, написавши відповідь тут або записавши відео (це - найкращий варіант). 
Відео можна закинути на гугл диск та прикріпити тут посилання, або залити в якусь соцмережу та прикріпити тут посилання. Ось як звучить запитання: Що ти думаєш про театр? Розкажи нам про свій досвід. Вдалий чи невдалий. Розкажи про п’єсу, виставу, кульмінацію, фінал, сльозу актора на щоці, що тебе так вразили, або це був повний провал? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy