Заявка на участь у тренінгу з екологічних ігор (осінь 2018) ГО УЕК "Зелена Хвиля"
Екоклуб “Зелена хвиля” розпочинає проект, що має на меті створення мережі фасилітаторів еко-ігор у формальній та неформальній освіті в Україні. Проект триватиме до березня 2019 року і включає проведення серії з 5 тренінгів з екологічних ігор для майбутніх тренерів. Детальніше про проект, тренінги та ігри за посиланням: https://ecoclubua.com/2018/05/eko-gra/

ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ УЧАСТІ:
1. Один (перший) день тренінгу – 500 грн. Вартість покриває витрати на харчування, навчальні матеріали, сертифікат участі та один примірник настільної гри «Keep cool» на учасника.
2. Два дні тренінгу – 1000 грн. Вартість покриває витрати на харчування, навчальні матеріали, сертифікат участі та по одному примірнику всіх ігор та матеріалів, згаданих вище, на учасника.
3. Відбір на участь у тренінгу здійснюється на конкурсних засадах; для подачи заявки на участь потрібно заповнити цю анкету.
ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою участі є проведення щонайменш одного заняття у своєму закладі з використанням гри «Keep cool» у наступні 3 місяці після проходження тренінгу, з наданням фото-звіту, списку учасників і висвітленням події на сайті або ФБ сторінці закладу.

Контактна особа: Потрійна Марина maryna.potriina@ecoclubua.com +38 096 466 33 50

Прізвище Ім'я По батькові *
Your answer
Місто (селище) *
Your answer
E-mail *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Назва вашої організації (навчального закладу) *
Your answer
Посилання на Вашу сторінку в Facebook
Your answer
Ваш досвід роботи у галузі екологічної освіти *
Your answer
Коротко опишіть Вашу мотивацію участі у тренінгу. Як це допоможе у Вашій професійній діяльності? *
Your answer
Ви плануєте відвідати один чи два дні тренінгу? *
Чи готові Ви провести щонайменш одне заняття у своєму закладі з використанням гри «Keep cool» у наступні 3 місяці після проходження тренінгу, з наданням фото-звіту, списку учасників і висвітленням події на сайті або ФБ сторінці закладу? *
Коментарі та зауваження
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service