Zapisy na Festiwal Wolontariatu "Impuls" 2022
Prosimy zgłaszać się na poszczególne wydarzenia na 3 dni przed ich terminem. W przeciwnym wypadku nie możemy zagwarantować miejsc.

Jeżeli nagle się dowiesz, że nie możesz przyjść, daj znać (na maila biuro@iskra.opole.pl) z wyprzedzeniem, żeby nie zająć komuś innemu miejsca. Ilość miejsc na poszczególne warsztaty, debaty czy spotkania jest ograniczona - obowiązuje kolejność zapisów.

Ostateczna forma poszczególnych wydarzeń będzie dopasowana do obowiązujących aktualnie obostrzeń i w razie jej zmiany uczestnicy zostaną o niej poinformowani mailowo.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu *
Zapisy na warsztaty/szkolenia/debaty
Można wybrać dowolną ilość spotkań
Klauzula Informacyjna *
Administratorem podanych danych osobowych w powyżej zgłoszonych działaniach jest Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych z siedzibą w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem ocwip.pl. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo@rt-net.pl. Administratorem podanych danych osobowych w powyżej zgłoszonych działaniach jest też Fundacja Geko z siedzibą w Opolu. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem fundacjageko.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: 1. Organizacji, przeprowadzenia i rozliczenia wydarzenia w ramach projektu Korpus Solidarności, co stanowi zadanie realizowane w interesie publicznym (art. 6.1.e RODO); 2. promocji działalności Administratora i budowania jego wizerunku, poprzez publikację relacji z wydarzenia na swoich stronach internetowych i profilach internetowych na podstawie wyrażonej zgody (art. 6.1.a RODO); Dane będą przetwarzane przez 6 lat od zakończenia realizacji projektu lub do momentu ustania ewentualnych roszczeń. Relacja z wydarzenia, w tym wizerunek uczestników, będzie przetwarzany w celach informacyjnych i promocyjnych do momentu zaprzestania działalności w tym obszarze przez organizatora, do momentu zgłoszenia Państwa sprzeciwu lub wycofania zgody. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, obsługę prawną oraz księgową, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. Dane mogą być udostępniane także do partnerów wydarzenia w zakresie niezbędnym do organizacji warsztatów, szkoleń, wolontariatów oraz do Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. W ramach systemów informatycznych korzystamy z usług Google LLC, tym samym Państwa dane mogą być przetwarzane poza Unią Europejską. W przypadku publikacji w mediach społecznościowych, dane mogą być przekazywane do państw trzecich zgodnie z zasadami mediów społecznościowych m.in. Facebooka i Instagrama. Podmioty te stosują zatwierdzone przez Komisję Europejską standardowe klauzule umowne, które gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.
Zgoda na utrwalenie i publikację wizerunku * *
Required
Uwagi i dodatkowe informacje dot. zgłoszenia
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fundacja Geko. Report Abuse