Ankieta osobowa
Dzień dobry,

jestem studentem piątego roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie realizacji projektu na potrzeby pracy magisterskiej, w której prowadzę analizę problematyki szkolenia ciągłego farmaceutów. Celem pracy jest określenie wad i zalet narzędzi stosowanych w szkoleniu ciągłym oraz poszukiwanie standardów optymalnego systemu. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Proszę o zaznaczenie jednej odpowiedzi do każdego pytania, która najbardziej odpowiada Pani/Panu.

Poniżej znajdują się wyjaśnienia określeń użytych w ankiecie:

Szkolenie ciągłe – ustawowy obowiązek utrwalania i aktualizowania fachowej wiedzy przez cały okres aktywności zawodowej farmaceutów. Szkolenie może być realizowane na przykład poprzez odbycie aktywności edukacyjnych takich jak uczestnictwo w: seminariach, wykładach czy kursach świadczonych przez platformy internetowe.

Punkty edukacyjne - punkty przyznawane po odbyciu danej aktywności edukacyjnej. W ciągu pojedynczego okresu edukacyjnego, który trwa 5 lat, farmaceuta jest zobligowany do zdobycia 100 punktów edukacyjnych, przy czym co najmniej 50 punktów musi zostać uzyskanych w trakcie kursów prowadzonych przez jednostki szkolące (Wydziały Farmaceutyczne) i zakończonych testem.

Kursy kwalifikacyjne - kursy, dzięki których zaliczeniu możliwe będzie świadczenie zaawansowanych usług przez farmaceutę np. wykonywanie testów diagnostycznych, wystawianie recept kontynuowanych za zgodą lekarza, wykonywanie szczepień przeciwko grypie.

Platformy internetowe – strony internetowe, które po wcześniejszej rejestracji, oferują farmaceucie dostęp do kursów online w ramach szkolenia ciągłego.

Spotkania stacjonarne - kursy, seminaria, wykłady, warsztaty, które wymagają od uczestnika pojawienie się w miejscu odbywania szkolenia osobiście w ustalonym terminie.

Płeć: *
Miejsce zamieszkania: *
Wykształcenie: *
Jak długo pracuje Pani/Pan w zawodzie: *
Miejsce zatrudnienia: *
Czy zaliczyła Pani/Pan już okres edukacyjny? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service