Přihláška na kurz Efektivní vyučování dětí, stupeň 1
Děkujeme Vám za zájem o kurz Dětské misie. Před vyplněním a odesláním přihlášky se seznamte s následujícími důležitými informacemi:

Účastníci kurzu musí v den zahájení dosáhnout 17 let. Výjimky z tohoto pravidla jsou možné po konzultaci a schválení vedoucím kurzu. Účastnit se kurzu EVD 1 je možné pouze se souhlasem kazatele nebo staršího sboru. Doporučení stáhněte zde: http://detskamisie.cz/prilohy/EVD1_doporuceni.pdf ). Vyplněné a podepsané doporučení naskenujte (vyfoťte) a zašlete e-mailem na adresu:

sikulova@detskamisie.cz

Kurz se skládá z 30 vyučovacích hodin včetně 4 praktických cvičení. Není možné být pouze přísedícím (pozorovatelem) kurzu bez účasti na praktických úlohách. Očekáváme přihlášení zájemců, kteří chtějí absolvovat kurz jako celek. K tomu je nutná příprava a účast na všech praktických cvičeních. Ve vyučování je možná absence max. 5 hodin, ne však v jednom předmětu. Pro maximální užitek z kurzu doporučujeme účast na všech vyučovacích hodinách. Na kurzu není povoleno pořizování zvukových a obrazových záznamů.

Přibližný časový rozvrh:
pátek 16:30 - 20:00
sobota 8:30 - 17:30

Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami kurzu EVD 1 a cenou (kurzovné 800,- Kč a strava 300,- Kč).
Rovněž souhlasíte s tím, že Dětská misie může nakládat s údaji uvedenými v přihlášce v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (zákon č.101/2000 Sb.).
Místo vašeho kurzu *
Příjmení a jméno *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adresa včetně PSČ *
Your answer
Rok narození *
Your answer
Církev (sbor) a město *
Your answer
Máte zkušenosti s vyučováním dětí? *
Stručně popište.
Your answer
Absolvovali jste nějakou přípravu (školu, seminář, kurz), než jste začali učit děti? *
Stručne popište.
Your answer
Dotaz / připomínka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Detskamisie. Report Abuse