Formularz zgłoszenia do gry terenowej "Zagraj z Naturą" w Dobkowie
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Panie i Panowie, Dziewczęta i Chłopcy,
27 lipca br. w Dobkowie (najpiękniejszej wsi dolnośląskiej 2011) a dokładniej w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej odbędzie się trzecia edycja "Zagraj z Naturą". Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Aby się zarejestrować należy podać wszystkie dane wymagane w formularzu.

Zabawa ma charakter rodzinnego, edukacyjnego spaceru i polecana jest dla osób w każdym wieku. Najważniejsza jest spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia faktów. Uczestnicy będą mieli dwie godziny na przejście trasy ok. 2 kilometrów. Pokonają ją swoim własnym tempem, spacerując i rozwiązując zagadki. Szlak wiedzie przez najciekawsze miejsca Dobkowa i nie wykracza poza administracyjne granice wsi. Na ostatnim punkcie trasy na uczestników czeka darmowa kiełbaska z grilla i pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszamy, dwu, trzy oraz czteroosobowe zespoły na świetną zabawę. Gra dedykowana jest dla dzieci od 7 lat, w każdym zespole powinien być pełnoletni opiekun, ale można zabrać ze sobą także mniejsze dzieci.


Gra terenowa „ZAGRAJ Z NATURĄ” zrealizowana w ramach projektu „Człowiek dla Natury - Natura dla człowieka. Koegzystencja zamiast konkurencji w dolnośląskich obszarach Natura 2000" (umowa o dofinansowanie nr POIS.02.04.00-00-0057/16-00 z dnia 16.04.2018 r.) w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Grę organizuje firma Akademia Zaciekawienia na zlecenie Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Aby zgłosić zespół do udziału w grze należy prawidłowo wypełnić poniższy formularz.
REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Zgodnie z regulaminem*, w grze mogą wziąć udział tylko zarejestrowane, 2-4 osobowe zespoły. Kapitan zespołu musi być osobą pełnoletnią. Zalecany wiek uczestników to minimum 7 lat. Ilość miejsc jest ograniczona. Informacja o przyjęciu zespołu do gry zostanie przesłana mailem zwrotnym w dniu 25 lipca.
Zadanie kwalifikacyjne - rozwiąż prostą krzyżówkę
W grze wymagana jest minimalna wiedza przyrodnicza oraz podstawowe informacje na temat wrocławskich obszarów Natura 2000. Potwierdzeniem tej wiedzy jest prawidłowo rozwiązana krzyżówka dostępna pod linkiem:

https://learningapps.org/watch?v=pu20y7h3j19


Hasło z różowych pól krzyżówki: *
OK, jeśli znasz hasło to pozostało tylko zgłosić swój zespół
Nazwa zespołu (jakoś musicie się wyróżniać) *
Imię i nazwisko pełnoletniego kapitana zespołu: *
Telefon komórkowy kapitana zespołu: *
Z jakiej miejscowości pochodzi zespół:
Imię i nazwisko drugiego członka zespołu: *
Wiek drugiego członka zespołu: *
Imię i nazwisko trzeciego członka zespołu:
Wiek trzeciego członka zespołu:
Imię i nazwisko czwartego członka zespołu:
Wiek czwartego członka zespołu:
Dotyczy udziału osób niepełnoletnich *
Oświadczam, że rodzice lub opiekunowie prawni wyrażają zgodę na udział niepełnoletnich członków zespołu wymienionych w formularzu zgłoszeniowym do gry terenowej „ZAGRAJ Z NATURĄ” w celu realizacji projektu „Człowiek dla Natury - Natura dla człowieka. Koegzystencja zamiast konkurencji w dolnośląskich obszarach Natura 2000" (umowa o dofinansowanie nr POIS.02.04.00-00-0057/16-00 z dnia 16.04.2018 r.) w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Oświadczam *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy