Prienų „CBet“ abonementų savininkų registracija rungtynėms
Nuoširdžiai džiaugiamės, jog būtent Jūs - ištikimiausi Prienų „CBet“ komandos sirgaliai sugrįžtate palaikyti mūsų gyvai Prienų sporto arenoje! Prieš atvykstant į rungtynes abonementų savininkams reikia atlikti registraciją, užpildant žemiau esančią formą.

Daugiau nei vieną abonementą įsigiję sirgaliai kiekvieną iš abonementų registruokite atskirai (ne visus kartu).

SVARBU! Užpildžius informaciją papildomai pirkti bilieto į rungtynes nereikės. Visgi, sėdima vieta gali šiek tiek skirtis nuo Jūsų turėtos abonemento vietos, siekiant užtikrinti saugų rungtynių stebėjimą. Neužsiregistravusiems į rungtynes su abonementu patekti nebus galima.

REGISTRACIJA BUS VYKDOMA IKI 2021 BALANDŽIO MĖN. 26 D. (imtinai)

▶ Į Prienų sporto areną patekti galėsite likus 30 minučių iki rungtynių pradžios (pvz. rungtynių pradžia 18:30, durys atidaromos 18:00).
▶ Bilietų įsigyti Prienų sporto arenoje NEBUS GALIMA. Laisvų likusių bilietų prekyba bus vykdoma tik elektroniniu būdu per Tiketa.lt
▶ Įėjus į areną privaloma dėvėti MEDICININĘ KAUKĘ ARBA RESPIRATORIŲ. Medžiagines veido kaukes galima naudoti tik kaip papildomas, užsidedant jas ant medicininės kaukės ar respiratoriaus viršaus.
▶ Arenos viduje negalima valgyti maisto ar gerti gėrimų.
▶ Tarp sėdinčių žiūrovų privaloma išlaikyti dviejų sėdimų vietų atstumą. Gretimas sėdimas vietas gali užimti ne daugiau kaip 2 asmenys iš tos pačios šeimos, namų ūkio ar kartu atėję į renginį.

Jūsų elektorinio pašto adresas bei telefono numeris bus naudojami tik informacijai apie sėdimos vietos pasikeitimus bei COVID-19 grėsmėms iškilus.
Jūsų vardas ir pavardė *
Jūsų telefono numeris *
Jūsų elektroninio pašto adresas *
Pažymėkite kuriose Prienų „CBet“ namų rungtynėse planuojate lankytis. Prašome žymėti tik tas rungtynės kuriose tikrai planuojate lankytis. *
Prašome pažymėti kuriose Prienų „CBet“ namų rungtynėse planuojate lankytis. Pažymėtoms rungtynėms Jūsų abonementui bus užrezervuota vieta. Papildomai bilieto į rungtynes pirkti nereikės. Visgi, sėdima vieta gali šiek tiek skirtis nuo Jūsų turėtos abonemento vietos, siekiant užtikrinti saugų rungtynių stebėjimą. Prašome žymėti tik tas rungtynės kuriose tikrai planuojate lankytis - taip užleisite savo vietą rungtynes norinčiam gyvai stebėti, tačiau abonemento neįsigijusiam kitam Prienų „CBet“ komandos sirgaliui ;)
Required
Abonemente nurodyto SEKTORIAUS raidė (pvz. C) *
Abonemente nurodytos EILĖS numeris (pvz. 5) *
Abonemente nurodytos VIETOS numeris (pvz. 11) *
Svarbu žinoti - didelė tikimybė, jog būsimų rungtynių sėdimoji vieta gali keistis nuo nurodytos Jūsų turimame abonemente. Apie pasikeitusią sėdimą vietą pranešime Jums elektroniniu paštu bei atsiųsime el. kvietimus su kuriais pateksite į areną (spausdinti nebūtina, galima turėti telefono ekrane).
Pažymėdamas varnelę sutinku, jog svarbias naujienas susijusias Prienų „CBet“ klubu gaučiau elektroniniu paštu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy