Pohnime sa s reumou
V rámci projektu „Pohnime sa s reumou!“ sme za päť rokov trvania (2017 - 2022) dosiahli v Lige prekvapivý úspech. Chôdza s paličkami Nordic Walking je jednou z nosných celoročných pohybových aktivít reumatikov združených v Lige proti reumatizmu na Slovensku. V mesačných intervaloch pravidelne zbierame a vyhodnocujeme počet nachodených NW krokov. K 30. júnu 2022 to bolo vyše 430 miliónov krokov.
Členovia Ligy organizovaní v miestnych pobočkách a kluboch LPRe SR, ktorí prejavili záujem o zapojenie sa do projektu "Pohnime sa s reumou!" majú dlhodobo zapožičané NW paličky a nahlasujú svoje NW kroky na mesačnej báze.
Hospitalizovaní pacienti v NÚRCH-u majú k dispozícii NW paličky na prechádzky. Môžu si ich požičať na Recepcii NÚRCH-u a po návrate z vychádzky pripísať svoje NW kroky do modrého zošita, ktorý je práve len na to určený.

Ďakujeme, že sa staráte o vlastné zdravie a podporujete svojimi NW krokmi projekt LPRe SR "Pohnime sa s reumou!"
Od 23. júla do 22. augusta 2022 sa môžete zapojiť do prieskumu o zdravotných benefitoch NW na linku: https://survey.2muse.sk/mrIWeb/mrIWeb.dll?I.Project=O1982203

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Ak posielate kroky za celú pobočku, zadajte Vaše meno a priezvisko a doplňte názov pobočky - napríklad: Ján Novák za MP Senica.
Pobočka *
Názov akcie alebo aktivity
Stručný popis akcie alebo aktivity
Kroky spolu (1 krok = 0,5 m; 1 km = 2000 krokov) *
Dátum *
MM
/
DD
/
YYYY
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Dotknutá osoba (meno a priezvisko) týmto udeľuje Lige proti reumatizmu na Slovensku, so sídlom Nábrežie Ivana Krasku 4, 921 01 Piešťany, IČO: 31822142, ako prevádzkovateľovi výslovný súhlas s použitím mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, IP adresa. Ako dotknutá osoba mám právo súčasne takto svoj udelený súhlas so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom kedykoľvek odvolať, a to rovnakým spôsobom, ako som súhlas udelil.
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy