JELGAVNIEKI LATVIJĀ UN PASAULĒ. PIETEIKUMA FORMA
Jelgava ir bagāta ar daudzām izcilām personībām, kas dzimušas, skolojušās un profesionāli darbojušās Jelgavā un šobrīd to profesionālais sniegums devis nozīmīgu pienesumu Latvijā un pasaulē un iedvesmojis daudzus sekotājus. Jelgavas pilsēta sadarbībā ar biedrību „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” īsteno projektu “Jelgavnieki Latvijā un pasaulē” ar mērķi izdot grāmatu par izcilām personībām – profesionāļiem savā darbības jomā, kuras popularizējušas Jelgavas vārdu Latvijā un pasaulē.

Aicinām ikvienu jelgavnieku līdzdarboties grāmatas tapšanā, palīdzot apzināt mūsu izcilos līdzcilvēkus.

Lūdzam aizpildīt visu nepieciešamo informāciju maksimāli detalizēti. Tas palīdzēs novērtēt pretendenta ieguldījumu. Tomēr biogrāfijas vai citu faktu nezināšana lai nav par šķērsli anketas iesniegšanai un izskatīšanai. Svarīgi, lai mēs par šīm personībām uzzinām, lai tos varam intervēt grāmatas vajadzībām.

Tikai kopā mums izdosies veidot izcilu dāvanu Latvijas simtgadei!

Email address
Izvirzītā pretendenta VĀRDS, UZVĀRDS
Your answer
Pretendenta DZIMŠANAS DATI
MM
/
DD
/
YYYY
Pretendenta KONTAKTINFORMĀCIJA (adrese, mob. tālrunis, e-pasta adrese, sociālo tīklu adrese (link uz profilu)
Your answer
Pretendenta SAISTĪBA AR JELGAVU (dzimis, skolojies, profesionāli darbojies, u.c. svarīga informācija, detalizēti to aprakstot)
Your answer
Pretendenta NODARBOŠANĀS\PROFESIJA (var būt vairākas)
Your answer
Pretendenta PĀRSTĀVĒTĀ NOZARE
Required
IEGULDĪJUMS, kas padara šo personību izcilu LATVIJAS UN\VAI PASAULES MĒROGĀ (svarīgākie sasniegumi, apbalvojumi, profesionālais veikums, vai cita svarīga attiecināma informācija un fakti)
Your answer
ĪSA pretendenta BIOGRĀFIJA (informācija par dzīves gājumu)
Your answer
PIETEICĒJA KONTAKTINFORMĀCIJA (vārds, uzvārds, mob. tālrunis, e-pasta adrese). Ar Jums nepieciešamības gadījumā sazināsimies, lai iegūtu papildus informāciju par izvirzīto personību.
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms