Реєстрація на вебінар "Бесіда з підлеглим: навіщо, як, коли",    29 листопада 2022 

Дата: 29 листопада, 14:00 - 15:30

У програмі:
✔ Яких результатів можна досягти, регулярно спілкуючись з підлеглими

✔  Що важливо та корисно обговорювати з підлеглими

✔ Як встановлювати контакт та знаходити спільну мову, досягати розуміння в різних, в тому числі спірних питаннях

До участі запрошуємо керівників та працівників закладів, які надають медичні та соціальні послуги ВПО та населенню: заклади сімейної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги; управління соціального захисту населення, центри соціальних служб, територіальні центри, тощо.

Учасниками можуть бути представники закладів з усіх областей України, які проживають чи переїхали до населених пунктів, підконтрольних Україні, і чиї громади приймають внутрішньо переміщених осіб.

Участь у заході безкоштовна.

Ознайомитися і зареєструватись на інші заходи Програми «Як подолати виклики для організацій та працівників у воєнний час»: https://forms.gle/NqmCazdzogQgAHV58

Програма реалізується в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.  

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та ім'я *
Громада   *
Область *
Назва організації, яку Ви представляєте *
Ваша посада *
Телефон *
Електронна пошта *
Які питання щодо проведення бесід з підлеглими Ви хотіли б розглянути
Я надаю згоду німецькій федеральній компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на збір та обробку моїх персональних даних. Я також надаю згоду на використання GIZ фото- та відео-матеріалів з моїм зображенням. (Будь ласка, уважно ознайомтесь з Політикою GIZ щодо персональних даних.) *
Політика GIZ щодо персональних даних
Захист Ваших персональних даних є дуже важливим!
Ви маєте право отримувати інформацію про використання Ваших персональних даних, доручати внесення необхідних виправлень або вимагати обмеження обробки чи видалення даних. У такому випадку дані буде видалено. Наданий дозвіл на використання персональних даних може бути також в будь-який момент відкликано. Це не впливає на законність обробки Ваших даних до моменту відкликання. Заяву на відкликання надсилайте, будь ласка, електронною поштою на адресу mattia.nelles@giz.de. У разі виникнення питань чи скарг щодо обробки даних, Ви можете зв’язатися з Уповноваженим із захисту персональних даних GIZ за наступною електронною адресою datenschutzbeauftragter@giz.de. Ви також маєте право звернутися зі скаргами до Федерального уповноваженого у справах захисту персональних даних та вільного доступу до інформації (BfDI).

The protection of your personal data is very important for us!
You have the right to receive information about the usage of your personal data, make changes to it, limit its usage or apply for your data withdrawal. In this case your data will be deleted. Your consent for the usage of personal data can be revoked at any time. It doesn’t influence though the legal rights to use your data before it’s been revoked. If your data has been revoked we will not use it for further communication. Please send your application for data withdrawal to mattia.nelles@giz.de. If you have any questions with regards to data protection please contact GIZ data protection office datenschutzbeauftragter@giz.de. You also have the right to contact BfDI in case you think the usage of your personal data has been violated.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy