ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - ZOOŠKOLA 29.8.2020 na téma Jak se dělá zoo

Zooškola pro dospělé je zážitkový program pro všechny, kteří již odrostli školním lavicím, ale chtějí v Zoo Praha zažít něco nového.

Jak se dělá zoo – zoo jsou populární instituce, ale jen málokdo z jejich návštěvníků má správnou představu, jak zoo funguje. Tento kurz umožní nahlédnout do zákulisí zoo a vyzkoušet si nejrůznější profese nutné k jejímu fungování.

Poplatek za zooškolu je 1000,- Kč za turnus. Cena zahrnuje vstup do zoo a lektorovaný program v zoo od 9.30 do 16.00. Účastnický poplatek je vybírán v hotovosti při zahájení kurzu.

Po odeslání této přihlášky dostanete na email její kopii a následně potvrzení o přijetí spolu s bližšími informacemi. Pokud do pěti pracovních dnů po odeslání přihlášky od nás neobdržíte žádnou odpověď, ověřte si, prosím, zda nám vaše přihláška došla. Na případné dotazy vám rádi odpovíme na tel.: 296 112 116.

Upozornění:
Program zooškoly může zahrnovat návštěvu provozního zázemí zoo, kontakt se zvířaty, krmivy, senem a prašným prostředím. Proto musí být účastník bezinfekční, akce není vhodná pro alergiky. Každý účastník zooškoly musí po dobu jejího trvání plně respektovat pokyny lektorů zooškoly. Neuposlechnutí může vést k okamžitému vyloučení ze zooškoly. Za zranění a škody způsobené neuposlechnutím pokynů lektora zooškoly nenese Zoo Praha zodpovědnost. Každý účastník podepíše ráno v den konání zooškoly prohlášení o bezpečnosti. Zoo Praha si vyhrazuje právo pořizovat během zooškol obrazové a zvukové záznamy k jejich dalšímu použití a právo přesunout či zrušit termín zooškoly.

Email address *
Jméno účastníka *
Your answer
Příjmení účastníka *
Your answer
Adresa *
Your answer
Kontaktní telefon *
Your answer
Poznámka:
Your answer
Datum podání přihlášky
MM
/
DD
/
YYYY
Přihlášku zadal - jméno a příjmení *
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy