Badania do pracy magisterskiej - psychologiczne aspekty projektowania przestrzeni dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
Szanowni Państwo,
Jestem studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach swojej pracy magisterskiej zajmuję się psychologicznymi aspektami projektowania przestrzeni dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Celem niniejszego badania jest zebranie opinii na temat zmian architektonicznych w przestrzeni klasy szkolnej, w której mają przebywać dzieci dotknięte zaburzeniami ze spektrum autyzmu z klasy I-IV szkoły podstawowej, a także analiza uwarunkowań tych ocen.

Poniższe badanie jest w pełni anonimowe i dobrowolne.

Kwestionariusz składa się z dwóch części. Pierwsza zawiera pytania dotyczące psychologicznej charakterystyki funkcjonowania jednostki, a część druga prezentuje projekt architektoniczny wraz z pytaniami dotyczącymi jego oceny.

Proszę postępować zgodnie z instrukcją umieszczoną na początku każdego kwestionariusza. Udzielając odpowiedzi, należy pamiętać, że nie ma dobrych lub złych odpowiedzi. Bardziej liczy się szczerość i podanie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Serdecznie dziękuję za udział w badaniu i poświęcony czas.

Anna Sporysz
przestrzendlaautystow@gmail.com
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service