Registrační formulář "XC Zlín"
Email address *
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Rok narození *
Your answer
Team:
Your answer
Pohlaví *
Kategorie muži (rozhoduje rok narození)
Kategorie ženy (rozhoduje rok narození)
Soutěžím v rámci VKCT (Valašsko-Karpatská cyklo tour)
Platby
Po online registraci je nutno poukázat platbu za startovné na účet pořadatele č.ú. 4080004658/6800 do 5.dní od registrace jinak je registrace neplatná a bude smazána.
Pro dětské kategorie do 18 let včetně je startovné 50,- a variabilní symbol 270702 u dospělých v kategoriích 19+ je startovné 200,- včetně kategorie elektrokol variabilní symbol 270701. Do "zprávy pro příjemce" uveďte jméno a příjmení, aby mohla být Vaše platba přiřazena.
Startovné zahrnuje: startovní číslo, sprchy, šatnu, WC, občerstvení v cíli, zdravotní službu, časomíru, bezplatné parkování.
1. č.ú.4080004658/6800
2. 200,- dospělí
50,- děti
3. variabilní symbol pro dospělé: 270701
variabilní symbol pro děti: 270702
4. Do "zprávy pro příjemce" jméno a příjmení !
Limit startujících je 200 u dospělých a 150 u dětí !
Rozhodující je datum a čas registrace a zaplacení startovného.
Ustanovení
Účastník bere na vědomí, že:
závod je určen pro horská kola s tratí vedenou rozmanitým terénem. Použití řádně upevněné cyklistické helmy po celou dobu soutěže je povinné, jinak závodník nebude připuštěn na start a při porušení během soutěže bude diskvalifikován. Závodník se účastní na vlastní nebezpečí, zná svůj zdravotní stav a kolo má v dobrém technickém stavu. Za nezletilé děti nese odpovědnost jejich zákonný zástupce. Pořadatel nenese zodpovědnost na zdraví a majetku všech účastníků a třetích stran. Doporučujeme uzavření úrazového pojištění. Závodník je povinen se zapsat do kategorie odpovídající jeho věku a pohlaví. Jezdci s licencí se přihlašují v dospělých kategoriích do "ELITE" podle pohlaví. V opačném případě je toto důvod k diskvalifikaci.
Veškeré odpadky jako např.obaly od gelů, potravin apod. závodník poveze se sebou a nebo je odhodí v zóně tomu vyhrazené!
Účastník dává souhlas s použitím fotografii, audio a video záznamů pořízených během sportovní akce XC Zlín, pořadatelem určeným fotografem k propagačním účelům. Fotografie a video záznamy budou volně dostupné na odkazu oficiálních stránek "www.xczlin.cz". Za fotografie a dokumenty zveřejněné ostatními účastníky nenese pořadatel žádnou zodpovědnost.

Ochrana osobních údajů
Udělujete tímto souhlas pořadateli (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje výše zadané. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje organizátora dostupné na "www.xczlin.cz".
Všechny údaje jsem vyplnil(a) pravdivě a "Ustanovení" jsem četl(a) a souhlasím *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service