Кіно у музеї «Інтриган»
Ви реєструєтеся на захід, який почнеться о неділі, 10 лютого, о 14:00 в Одеському художньому музеї. Умови участі: 70 ₴ (вхідний квиток в музей), які ви зможете оплатити в касі музею перед початком заходу.


🔎 За сприяння Довженко-Центру в рамках освітньої програми до виставки «Ексгумація. Соцреалізм з колекції ОХМ» запрошуємо на кіно у музеї. “Інтриган («Найсолодший політ»)” (1935, 92 хв. Режисер: Яков Урінов). Жанрова та типова, на перший погляд, схема безконфліктної комедії раннього соцреалізму – з анемічним уявним радянським світом, при пильнішому погляді обертається чимось іншим. На місці фольклорної комедії постають невлучні зоологічні дотепи, а замість простих народних святкувань – кадетські бали поміж псевдоантичних скульптур та сексуальні алюзії. Дивують у стрічці і сюжетне сусідство авіаційної школи та кінного радгоспу, і штучні майже опереткові сюжетні повороти, і навіть те, що прізвище головного героя позичено у виконавця його ролі – маловідомого актора Ніколая Ярочкіна. Цілком імовірно, цю надмірну атиповість стрічки помітили і сталінські цензори. Фільм, що мав вийти в жовтні 1935 року, було знято з екранів зі звинуваченнями в «формалізмі та трюкацтві».

Щоби забезпечити вам максимальний комфорт і безпеку, команді музею необхідно знати заздалегідь, що ви плануєте взяти участь.

Дякуємо, що ви з нами!

Email address *
Им'я: *
Your answer
Прізвище: *
Your answer
Кількість персон: *
Your answer
Контактний номер телефону: *
Your answer
Щоб регулярно (не частіше разу на тиждень) отримувати запрошення на виставки, лекції, екскурсії, концерти та інші наші заходи, рекомендуємо підписатися на нашу email-розсилку: *
Ви даєте згоду на обробку наданих персональних даних. У свою чергу ми зобов'язуємося зберігати ваші персональні дані відповідно до вимог чинного законодавства та не передавати їх третім особам. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service