Seminārs uzņēmējiem “Digitālās kartes uzņēmumu vajadzībām” (06.04.2021.)
SEMINĀRS Latgales UZŅĒMĒJU iepazīstināšanai un iedrošināšanai darboties ar publiski pieejamiem digitālo karšu un mobilo aplikāciju resursiem, tos izmantojot sava uzņēmuma mārketingam un pakalpojumiem. Seminārā uzzināsiet vairākas atbildes, t.sk. kā pārliecināties,  vai informācija Internetā par uzņēmuma atrašanās vietu tiek atspoguļota precīzi (ja nē, kā to izlabot), kā veidot savas kartes, lai klientiem palīdzētu atrast jūsu uzņēmumu utt.  

UZMANĪBU! Līdzīgs seminārs jau notika šī gada sākumā. Tāpēc gadījumā, ja pieteiksies vairāk UZŅĒMĒJU nekā ir grupas optimālais lielums - dalībnieki, kuri jau piedalījās šāda satura seminārā, atkārtoti diemžēl netiks iekļauti! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS!
Ja piesakies semināram, LŪDZU TIEŠĀM IEPLĀNO šo datumu semināram. Ja semināra dienā nepieslēgsies un par to nepaziņosi uz latgales.uznemejs@gmail.com, TEV TIKS IEROBEŽOTAS IESPĒJAS "aizņemt vietu" nākošajos semināros! Paldies par sapratni!

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. Gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007, aktivitāte "Semināru cikls III"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Required
Semināra praktiskajiem darbime svarīgi, lai Tev būtu e-pasta adrese, kas veidota uz Google gmail.com servera. Vai Tev tāda ir? *
Required
Ja ir kāds specifisks jautājums, ko vēlies noskaidrot šajā seminārā, ieraksti to šeit:
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy