Фотошкола «По следам Вильгельма Неймана» Организационное собрание 04.10.2018 в 18:00 / Foto skola "Pēc Vilhelma Neimaņa pēdām" organizācijas sapulce 04.10.2018 18:00


INFORMĀCIJA PAR KLIENTU PERSONAS DATU DROŠĪBAS NOTEIKUMIEM:

Cienījamais biedrības “ERFOLG” Biedrs, Atbalstītājs, Klients!

Mēs augstu vērtējam to, ka Jūs izvēlējāties “ERFOLG”.

No 2018. gada 25. maija stājas spēkā grozījumi personas datu aizsardzības noteikumos (GDPR).

Protams, mums ir svarīga jūsu uzticība, un mēs apņemamies aizsargāt jūsu personiskos datus. No 2018. gada 25. maija stājas spēkā izmaiņas datu aizsardzības likumā. Tas ir pozitīvs solis uz priekšu, kas palielina jūsu esošās tiesības uz datu privātumu un drošību, kā arī uzlabo jūsu personiskās informācijas aizsardzību, pret ko mēs attiecamies ļoti nopietni. Mēs esam atjaunojuši mūsu Personas datu drošības noteikumus, lai atspoguļotu šīs pozitīvās izmaiņas, kā arī informētu jūs par to, kā mēs iegūstam, uzglabājam un apstrādājam jūsu personas datus. Mēs paskaidrojam arī to, kā jūs varat ar mums sazināties, lai īstenotu savas tiesības. Jums šobrīd nekas nav jādara, taču, ja vēlaties uzzināt vairāk, jūs varat iepazīties ar mūsu Personas datu drošības noteikumiem jebkurā laikā. Mēs turpināsim rūpēties, lai jūs esat informēts par jaunumiem, aktualitātēm un piedāvājumiem saistībā ar mūsu aktivitātēm, projektiem un pakalpojumiem.

Biedrība “ERFOLG” jūs informē, ka pilnībā ievēro noteikumus un ar Jūsu datiem saistītos procesus atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai (GDPR).

Dati tiek godīgi un likumīgi apstrādāti, datu apstrāde tiek veikta konkrētiem mērķiem un tikai saskaņā ar tiem, dati ir adekvāti, dati ir precīzi, dati netiek glabāti ilgāk, kā nepieciešams konkrēta mērķa sasniegšanai, dati tiek apstrādāti saskaņā ar datu subjekta tiesībām, dati ir drošībā, dati netiek pārsūtīti uz citām organizācijām, iestādēm vai ārvalstīm bez drošas un adekvātas aizsardzības.
1. Имя, фамилия / Vārds, Uzvārds *
2. Email / e-pasts *
3. Телефон/ telefona numurs *
4. Выберете планируемый вариант оплаты /Izvēlaties plānoto apmaksas variant
Clear selection
5. Как Вы узнали о нашей фотошколе? */ Kā jūs uzzinājāt par mūsu piedāvāto fotoskolu?
6. Являетесь ли Вы членом общества „ERFOLG”?/ * Vai Jūs esat biedrības „ERFOLG” biedrs
Clear selection
7. Есть ли у Вас немецкие корни? Vai Jums ir vācu saknes?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy