Přihláška do Sdružení Roztoč
Dobrý den,
děkujeme moc za vyplnění.
Snažíme se moc údajů nesbírat, ale kontakty, rok narození a bydliště/obec lidí, kteří nám chodí na kroužky, musíme v rámci anonymních statistik vykazovat MŠMT a dalším institucím, tak moc děkujeme, že nám je vyplníte. :-)
Jméno a příjmení *
Rok narození *
Adresa *
(Úplně stačí obec)
E-mailová adresa *
Telefon *
(Jméno a příjmení rodiče)
Případně telefon, pokud se liší
Souhlas s foto/videodokumentací *
Z průběhu různých akcí nebo ostatní činnosti sdružení občas vytváříme audiovizuální záznamy, tedy fotografie a videa zachycující konání či atmosféru akce. Tyto záznamy slouží pro nekomerční dokumentární a ilustrační účely činnosti sdružení a pro jeho propagaci na webových stránkách sdružení, na sociálních sítích, příležitostně i v jiných médiích. Žádné záznamy neobsahují osobní údaje. Na vyžádání samozřejmě stáhneme fotografie či videa, které byste vnímali jako nelichotivá nebo nevhodná. Dáte nám pro uvedené účely souhlas s fotografováním a natáčením přihlašovaného člena?
Máte zájem (nadále) dostávat pozvánky na kulturní a jiné akce sdružení Roztoč? *
Nebojte, spam nerozesíláme, kontakty nikomu nedáváme a vždycky se můžete sami z rozesílky odstranit, když vás nebude těšit.
Required
Poznámka k datům
Sbíráme jen data, která potřebujeme k organizaci kroužků a kurzů. Jednoduše proto, abychom věděli, co že to máme za členy, a mohli je v případě potřeby kontaktovat. Může k nim pouze vedení Roztoče a nekšeftuje s nimi. Rok narození potřebujeme proto, že musíme vykazovat anonymní statistiky členů podle věku dalším institucím (typicky ČRDM, MŠMT a jiní poskytovatelé grantů a dotací).
Rozesílku vám nabízíme, neboť si myslíme, že děláme spoustu dobrých a kvalitních věcí, a budeme rádi, když se do nich zapojíte. A máme data supr šifrovaná, dobře schovaná a chráněná Smrtkou, Půstem a vřeštivým batoletem.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy