Koolitussari "Õppiv lapsevanem" Viimsi huvikeskuses
Osalemiseks registreerumine toimub alljärgneva ankeedi täitmisega. Registreerudes korraga ja osaledes koolitussarja kõigil või peaaegu kõigil koolitustel (6-9 kohtumist) on ühe koolituse tasu 25 eur/pere. Perest võib osaleda ka üks lapsevanem ja tulla võib koos lapsega ja/või vanavanematega. Osaledes üksikutel koolitustel on koolituse tasu 29 eur/pere või koos sõbraperega 25 eur/pere. Pärast registreerumist mõne päeva jooksul leiate oma e-postkastist ettemaksuarve, mille palun tasuda tähtaegselt enne koolitust/koolitussarja algust.

Lapsevanemate koolitused on olulised, laia, sügava ja pikaaegse mõjuga. Teemad on isiklikud ning tundlikud, mis eeldavad koolitajalt erinevaid teadmisi ja kogemusi. Koolitus eeldab ettevalmistust. Koolituse tasu katab ka ettevalmistuse aja ja kulud. On mõistetav, et koolituse eest maksab pere, mitte tööandja, ja seetõttu võib tasu tunduda mõne pere jaoks kõrge. Sellisel juhul võib kirjutada: kristi.arendi@gmail.com ja kui vanemal on huvi ning vajadus õppida, leiame lahenduse.

Küsimuste korral: kristi.arendi@gmail.com, tel 521 9097.
Koolitussarja info Facebookis: https://www.facebook.com/events/218869402133589/

Viimsi huvikeskuses, Nelgi tee 1, Viimsi kl 11-13 *
Required
Ees ja perenimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Muu oluline info (osalen üksi, perega või sõbra perega; kaasosalejate nimed. Kas sõbrapere registreerub eraldi või esitan teile arve kokku?) *
Your answer
Lapse/laste vanus *
Your answer
Soovin edaspidi infot koolituste kohta e-postile *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms