Otevřená databáze architektek
Vyplněním tohoto formuláře se zapíšete do Otevřené databáze architektek, viditelné a stahovatelné pod tímto odkazem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QInPQjIt4Vognvf9ywF-k1s0vmiF4XKxgdSDPY37Gs0/edit?usp=sharing.

PROČ TO DĚLÁME A JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT?

1. Rozhodly jsme se iniciovat vznik Otevřené databáze architektek. Chceme nabídnout možnost veřejně dostupného zdroje pro všechny, kteří chtějí svou činností podpořit rovnocennější zastoupení žen v rámci architektonické profese. Architekturu v ČR v současnosti studují ženy z 60 %, avšak v oborovém diskurzu a na rozhodovacích pozicích jsou architektky stále podreprezentované.

2. Tato databáze má za cíl vyváženější zastoupení architektek - například ve veřejném vystupování, v zastoupení v publikacích pro odbornou i laickou veřejnost, ve výběrových řízeních, odborných porotách apod.

3. Vyplněním databáze berete na vědomí, že poskytujete tato svá data k veřejnému využití. Zároveň se zaručujete za správnost těchto údajů jakožto i za to, že jste žena s profesionální vazbou k architektonickému oboru (tedy nikoli nutně architektka ve smyslu projektantka).

4. Pokud máte chuť se do databáze přidat, chceme Vás v tomto rozhodnutí podpořit! Jestli se k Vám tenhle dokument dostal, zřejmě si někdo myslí, že byste zde měla být, nebo se aktivně zajímáte o svět kolem sebe.

5. Po odeslání tohoto formuláře budou Vaše odpovědi automaticky zaznamenány do databáze. Povinné je pouze jméno, příjmení a e-mail, žádnou další položku vyplňovat nemusíte (ale vřele to doporučujeme :)).

6. Pokud v databázi najdete své jméno či jiné údaje prokazatelně se vážící k Vaší osobě, které jste však sama nevyplnila, napište na architektky.info@gmail.com a Vaše údaje odstraníme.

7. Za vznikem databáze stojí neformální komunita Architektky (www.architektky.net), která dále funguje pouze v roli editora (úprava databáze a odstraňování položek na základě oprávněné žádosti). Za případné další nakládání třetích stran s těmito daty neneseme zodpovědnost.

8. Za inspiraci děkujeme skupině #Holkyzmarketingu a jejich databázi Holky na konferencích.

9. Otevřená databáze architektek je volně šiřitelná a všechny, kteří tuto databázi chtějí použít pro dobrou věc, v tom srdečně podporujeme. Budeme rády za sdílení!

Dne 8. 3. 2021, internet
 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jaké je Vaše jméno? *
Jaké je Vaše příjmení? *
Vaše rodné příjmení? (pro snazší dohledatelnost)
Jaké je Vaše dosažené profesní a institucionální vzdělání (titul/y, škola/y, autorizace ČKA/ČKAIT)?
Kde pracujete? Na jaké pozici? (prosíme stručně)
Jakým tématům a činnostem, které souvisejí s architekturou, se profesně věnujete? (prosíme stručně)
Jaké jsou Vaše top 3 profesní úspěchy? (může jít o stavební realizace, knižní publikace, strategické výstupy, výzkum, apod.)
Váš e-mail? *
Webový odkaz (osobní či firemní web, LinkedIN apod.)?
Chcete být oslovována s nabídkami na účast v diskusích, na konferencích, v porotách, prezentacích atd.?
Clear selection
Už jste někdy veřejně vystupovala/přednášela?
Clear selection
Pokud ANO, kde? (vyberte maximálně top 3)
Potřebujete pro vystupování něco zajistit (hlídání dětí, preferovaný čas, pomoc s přípravou apod.)?
Chcete ještě něco dodat?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy