Registracija į 2021 metų CISV Lietuva vasaros stovyklas
SVARBU DĖL KORONAVIRUSO PANDEMIJOS:

CISV Lietuva seka visas aktualijas ir rekomendacijas. Esant atitinkamai situacijai, reaguotume.

Šiuo metu dėl epidemiologinės situacijos sunku tiksliai nustatyti, kaip bus vykdomos stovyklos. Prašome visų kantrybės bei supratimo. Stengsimės padaryti kuo geriau ir užtikrinti saugų stovyklavimą. Jeigu stovyklų neleis vykdyti dėl karantino, visi pinigai bus grąžinti, todėl galite drąsiai registruotis.

_________________________

AKTUALI INFORMACIJA

JEIGU PAMAINOJE LAISVŲ VIETŲ NĖRA - REGISTRUOTIS GALITE IR BŪSITE ĮTRAUKTI Į LAUKIANČIŲJŲ SĄRAŠĄ.

Pamainos kaina: 310 EUR

Pastaba: jeigu dar nesate CISV Lietuva narys, taip pat turėsite sumokėti 20 eurų metinį narystės mokestį (narystės laikotarpis nuo 2020.09.01 iki 2021.08.31).
Į kainą įskaičiuotos 7 nakvynės, 5 k. maitinimas/d., ekskursija, Trakų miesto turisto rinkliava.

Stovyklos dalyviai gyvens atskiruose tik CISV Lietuva stovyklai skirtuose nameliuose, maitinimui ir veikloms naudosis atskiromis patalpomis bei lauko pavėsine. Pašaliniams ten lankytis bus draudžiama.

Stovyklos metu bus laikomasi visų higienos reikalavimų; atvykus, bei rytais ir vakarais bus tikrinama dalyvių temperatūra bekontakčiu termometru.

Stovyklos pamainos pradžia: sekmadienį 18:00
Stovyklos pamainos pabaiga: sekmadienį 10:00

Stovyklos vyks lietuvių kalba, tačiau jeigu dalyvaus kitos šalys - vyks anglų kalba.

Šių metų CISV tema bus parinkta atsižvelgiant į CISV International rekomendacijas, kurios bus paskelbtos kiek vėliau. Mūsų stovyklos vyksta CISV International programų principu - programa yra kuriama vadovų komandos prieš pat stovyklą bei jos eigoje, atsižvelgdami į dalyvių patirtį ir dinamiką.

Stovyklose dalyvaus CISV Lietuva nariai, bei vadovai. Taip pat atsiradus galimybei kviesime jungtis ir kitas EU valstybes.

Vieta: Kempingas Slėnyje, Slėnio g. 1, Trakai, LT-21102

SVARBU: apmokėti už dalyvavimą stovykloje galima tik gavus patvirtinimą į nurodytą el. paštą, todėl prašome nurodyti el. pašto adresą, kurį tikrinate dažniausiai.

Vietų skaičius labai ribotas, tad paskubėkit registruotis! Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių registracija bus stabdoma.

CISV LIETUVA REIKALUI ESANT PASILIEKA TEISĘ VYKDYTI ATRANKAS. CISV LIETUVA NARIAI IR ATŠAUKTŲ TARPTAUTINIŲ VASAROS PROGRAMŲ DALYVIAI TURĖS PIRMENYBĘ.
TAIP PAT ATSIRADUS NENUMATYTOMS APLINKYBĖMS - CISV LIETUVA PASILIEKA TEISĘ KEISTI STOVYKLOS PAMAINŲ DATAS, SĄLYGAS IR PAN. APIE TAI INFORMUOSIME VISUS ASMENIŠKAI KIEK ĮMANOMA ANKSČIAU.

Į pamainas kuriose nėra laisvų vietų registruotis galima, tačiau būsite įtraukti į laukiančiųjų sąrašą.
Prašome pasirinkti pamainą (būtinai atitinkančią gimimo metus), kurioje norėtumėte dalyvauti. Jeigu gimimo metai pažymėti žvaigždute (*), registruotis į pamainą galite įvertinę vaiko brandą, nes pamainoje bus jaunesni arba atitinkamai vyresni vaikai. *
Prašome pažymėti ar tiks kita pamaina atitinkanti gimimo metus, jeigu nebus vietos pasirinktoje *
Dalyvio vardas, pavardė *
Dalyvio amžius *
Dalyvio gimimo data (mėnuo, diena, metai) *
MM
/
DD
/
YYYY
Gyvenamosios vietos adresas (gatvės pavadinimas, namo/buto numeris, miestas) *
Kontaktinis el. pašto adresas (galima nurodyti ir kelis el. pašto adresus). *
Kontaktinis telefono numeris *
CISV Lietuva narystė (2020.09.01 iki 2021.08.31): *
Ar turite negrąžintų pinigų likutį dėl atšauktų programų/stovyklų? *
CISV Lietuva stovykloje vaikas dalyvaus: *
Ar dalyvis yra kam nors alergiškas/turi specialiųjų mitybos poreikių ir pan.? PASTABA: prašome tiksliai nurodyti pvz. jeigu vegetaras, tai ar valgo žuvį ir pan. Taip pat pažymime, kad nurodytumėte tik sveikatą įtakojančią informaciją, o ne užgaidas. *
Kita svarbi informacija, kurią turėtume žinoti *
Informuojame, kad CISV stovyklos metu dalyviai negalės turėti ir naudotis mobiliųjų telefonų, garso kolonėlių, kompiuterinių žaidimų, kompiuterių ar pan. elektronikos ar komunikacijos prietaisų. Visa reikiama komunikacija vyks tik per vadovus. Prašome patvirtinkite pažymėdami, kad susipažinote su šia tvarka ir jai neprieštarausite. *
Required
Neprieštaraujame, kad vaiko atvaizdas, pagal LR galiojančius įstatymus, bei norminius aktus, būtų panaudota CISV Lietuva prezentacinei veiklai. *
Required
ŽEMIAU PATEIKTĄ INFORMACIJĄ PATVIRTINANČIO VAIKO (18 ARBA DAUGIAU METŲ AMŽIAUS) ARBA VIENO IŠ TĖVŲ/GLOBĖJŲ VARDAS, PAVARDĖ
Jeigu sutinkate, kad CISV LIETUVA naudotų Jūsų ir/arba vaiko iki 18 metų amžiaus duomenis informavimo ir rinkodaros tikslais, spauskite „sutinku". Gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis. Jei ateityje nebenorėsite gauti mūsų jums elektroniniu paštu siunčiamos informacijos, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą atsiųsdami laišką stovyklos@cisv.lt *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy