Formularz zgłoszeniowy na Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Mindfulness (MBLC)
Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 17-22 października 2017 roku odbędzie się odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Mindfulness (MBLC), certyfikowane przez Mindfulness Association. Zapraszamy do rejestracji.

Jest to pięciodniowe pogłębione szkolenie w formie odosobnienia, które skupia się na badaniu każdego z etapów ośmiotygodniowego kursu MBLC. Intencją kursu jest zapewnienie uczestnikom bezpośredniego praktycznego doświadczenia poprzez przedstawianie prezentacji, poprowadzenie praktyki i sesji rozmowy w odniesieniu do każdego z etapów tematycznych kursu ośmiotygodniowego, którym towarzyszyć będą szczegółowe komentarze i omówienie ze strony trenerów szkolenia. Kurs ten jest także odpowiedni dla osób, które zdobyły umiejętności nauczania Mindfulness w jednej z organizacji UK Network a które są zainteresowane prowadzeniem kursów MBLC wg Mindfulness Association.
Odosobnienie stanowi okazję, aby przeanalizować tematy kursu ośmiotygodniowego w sposób stopniowy, z zapewnieniem, że uczestnicy gruntownie rozumieją uzasadnienie nauczanych praktyk oraz sposobu, w jaki pasują one do siebie jako całość; jest to także okazja, aby zdobyć doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu praktyk.
Podczas tego kursu wszystkie komentarze od uczestników i nauczycieli są przekazywane wg kryteriów MBI-TAC, (więcej o MBI-TAC – http://mindfulnessassociation.org.pl/wp-content/uploads/2017/05/MBI-TAC.pdf) które są omawiane podczas tego odosobnienia. Sesje na żywo prowadzone przez uczestników będą oceniane przez samych uczestników oraz omawiane z nauczycielami, którzy również będą dokonywać oceny; uczestnicy, którzy na koniec odosobnienia będą spełniać kryteria dla poziomu zaawansowanych początkujących MBLC otrzymają „certyfikat gotowości”.
Podczas kursu uczestnicy otrzymają program i szczegółowe plany lekcji MBLC, podręcznik kursu, który mogą kopiować i przekazywać uczestnikom swoich kursów, jak również dostęp do materiałów dźwiękowych do praktyki prowadzonej w ramach szkolenia. Na koniec odosobnienia uczestnicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć samodzielne prowadzenie kursów MBLC.

PROWADZĄCY:
Annick Nevejan, Anna Zubrzycki i Krystyna Boroń-Krupińska

MIEJSCE:
Folwark Jackowo, Jackowo (gmina Choczewo)
www.folwarkjackowo.pl

INFORMACJE DODATKOWE:
Wykłady będą po angielsku z tłumaczeniem na polski.

HARMONOGRAM:
Harmonogram odosobnienia otrzymasz na początku lipca drogą meilową.

CENA:
Kwota należności za odosobnienie to 1 850zł (w tym zakwaterowanie i wyżywienie) płatne do 11.09.2017r. Jeżeli potrzebujesz rozłożyć płatność na raty bardzo prosimy o kontakt z Weroniką Żytko pod adresem meilowym: mapoland.info@gmail.com

SZCZEGÓŁY PŁATNOŚCI:
Dane do płatności otrzymasz po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

KONTAKT:
Weronika Żytko (administrator kursów) - mapoland.info@gmail.com
Anna Zubrzycki (dyrektor Mindfulness Association Polska) - azubrzycka108@gmail.com


Podmiotem odpowiedzialnym Mindfulness Association Polska jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms