Wigilia w Chojnie 2017
W celu zapisania się na Wigilię, prosimy o wypełnienie formularza :) Następnie otrzymasz maila z numerem konta do wpłaty


Opis wydarzenia:

Mija kolejny rok... Już niebawem znowu Boże Narodzenie. I znowu się po domach rozjedziecie. Ale zanim to nastąpi, to spotkajmy się proszę przy stole. Wigilijnym. Jak przed rokiem. W Chojnie. I opłatkiem się podzielmy i kolację zjedzmy i znowu kolędujmy i śpiewajmy do rana...
Od kilku dni tu za mną chodzą i z miłością napominają, że trzeba jakoś to logistycznie ogarnąć, bo ściany nie z gumy i co będzie jak się nie pomieścimy. I martwią się, jak my się wszyscy zmieścimy... Więc... sprawcie proszę, by zmartwienia... nie były bezpodstawne :)
Niejedno niemożliwe już udało się zrealizować...
Po ostatniej kolacji niepodległościowej wiemy, że 80 osób jakoś przy stołach usadzimy. Jak będzie więcej, to będziemy się martwić, bo przecież tym ostatnim zapisanym zimno będzie na dworze :) I być może rozsądek zwycięży... tym bardziej, że przecież tradycyjnie w ostatnim tygodniu spotykamy się na wigilii w kawiarence. Ale póki co... zapisujcie się. Czym prędzej tym lepiej, tym większa gwarancja na kolację w cieple salonu :)

I jeszcze jedno. Od Was wyszło więc ogłaszam: zróbmy prezent dla Domu. Koszt kolacji, to 50 zł od osoby. Ale chcielibyśmy Was poprosić, w miarę możliwości o 10 zł więcej. Oczywiście to 10 zł jest dobrowolne a to, co uzbieramy przeznaczymy na prezent dla Domu (kuchnia marzy o tym, żeby mieć własne talerze, żebyśmy nie musieli zastawy wozić z plebanii).

Podsumowując:
Zapisy tylko do 10 grudnia.
Koszt: 50 zł + dobrowolne, wedle możliwości 10 zł na prezent dla Domu
I jeśli możecie, to pieczcie ciasta. Bo kuchnia nie wyrobi :) Szczegóły będą w poście, zrobimy jakąś listę, żeby nie mieć 30 serników :)

Zachęcamy również by w miarę możliwości przyjechać już w piątek (albo nawet w czwartek) i w sobotę od rana zabrać się za lepienie pierogów i ozdabianie salonu. Jak święta to święta. Tak naprawdę sama kolacja to właściwie finał atmosfery, którą tworzą przygotowania.
Zostać w Chojnie można standardowo do niedzieli.
Nocleg w czasie przed i po Wigilii jest darmowy. Nocujący zabierają śpiwory. Prosimy o zaznaczenie w formularzu, jeśli planujecie nocować. Damy wtedy znać czy trzeba brać karimaty czy łóżek i materacy wystarczy.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms