"The Best kids of Ukraine - III" - "Найкращі діти України" - 2018

Організатори конкурсу ГО «HARVED – Розвиток особистості» та модельна агенція «Grace» до вашої уваги представляють Всеукраїнський конкурс краси і талантів для хлопчиків та дівчат "The Best Kids of Ukraine 2017 "
Який пройде 28 січня 2018 року у м. Вінниця. Concert Hall - Mont Blanc
На наших учасників чекають яскраві емоції і знайомства з дітками з різних куточків України, зустрічі з видатними та зірковими гостями конкурсу та членами журі , зйомки та фотосесії , інтерв'ю для преси і багато різних розваг та подарунків!
Наші переможці отримають ексклюзивні кубок ( для хлопців) та корону ( для дівчат), неймовірну подорож до Дісней Ленду, а саме головне можливість представляти Україну на міжнародному конкурсі у Туреччині!
Конкурс дає чудову можливість дітям різного віку презентувати професійному журі та широкому загалу свої таланти, зовнішні дані та інтелектуальні здібності. Продемонструвати не тільки зовнішні свої переваги але й відкрити свою дитячу щиру душу під час благодійних заходів.
Мета конкурсу: об`єднати талановитих дітей з різних куточків України, презентація творчих здібностей учасників, пошук нових талантів, обмін досвідом, популяризація національних костюмів.
Email address *
Имя и фамилия
Your answer
Возраст
Your answer
Город
Your answer
Талант *
Your answer
Контактные данные *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms