Wybierz jaką chcesz nagrodę :)
Dziękuję, że zdecydowałaś / zdecydowałeś się założyć "Konto 360" w Banku Millennium za pośrednictwem mojego bloga. Zarabianie m.in. na afiliacji daje mojej rodzinie stabilność finansową, a to pozwala w niezakłócony sposób skupić się na realizacji kolejnych fajnych przedsięwzięć dla Czytelników bloga.

W tej prostej ankiecie chcę się przede wszystkim dowiedzieć, które z zaproponowanych 30 nagród dodatkowych Cię interesują.

Dodatkowo, aby mieć szansę na nagrodę, musisz odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Kto wie - być może w ten sposób zmuszę Cię do głębszego zastanowienia się do czego właściwie są Ci potrzebne pieniądze?

I już teraz życzę Ci powodzenia w walce o nagrody :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
E-mail *
Wpisz swój adres e-mail - ten sam, który podałaś / podałeś w formularzu Agory przy rejestracji w promocji "Konto 360".
Formalności konkursowe
Regulamin konkursu *
Required
Zgody na przetwarzanie danych *
Prawo w tym kraju wymaga ode mnie zbierania Waszych zgód na przetwarzanie Waszych danych żebym mógł Wam wręczyć nagrody lub sprawdzić krzyżowo z Agorą, czy rzeczywiście założyliście konta w Banku Millennium. Jeśli chcecie wziąć udział w moim konkursie, to niestety musicie te zgody wyrazić. Poniżej dokładnie opisują o co chodzi. Dla jasności: nie udostępnię Waszych danym żadnym bankom itp.
Required
Wybierz nagrodę *
Być może nie chcesz otrzymać, którejś z zaproponowanych przeze mnie nagród. Jeśli miałabyś / miałbyś wygrać, to którą nagrodę chciałabyś / chciałbyś otrzymać? Zaznacz wszystkie, które zaakceptujesz :)
Required
Pytanie konkursowe
Autorzy najlepszych odpowiedzi wygrają jedną z 30 nagród. Mam nadzieję, że pytanie zmusi Cię do zastanowienia...
Napisz o co zrobiłabyś / zrobiłbyś z kwotą 2 milionów złotych wygranych w Lotto, aby zrobić najlepszy użytek z tych pieniędzy? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Szafranscy.pl. Report Abuse