OBJEDNÁVKA ČASOPISU STĚŽEŇ
Časopis Stěžeň je určen pro dialyzované a transplantované pacienty, jejich blízké, rodinné příslušníky i pro odborníky se zájmem o dialýzu, onemocnění ledvin, transplantace a příbuzné obory.

Od května 2018 platí nové evropské nařízení o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Abychom vám Stěžeň mohli zasílat, potřebujeme od vás výslovný souhlas se zpracováním vašich osobních údajů, což jsou v tomto případě vaše jméno, poštovní adresa a e-mail (pro potvrzení přihlášení k odběru časopisu).

K čemu vaše údaje využíváme.

Vyplněním a odesláním objednávky časopisu udělujete souhlas Společnosti dialyzovaných a transplantovaných se sídlem Ohradní 1368/4, 140 00 Praha 4, IČ 00409359, spisová zn. L 1210 vedené u Městského soudu v Praze (dále jen „správce“), aby zpracovávala tyto vaše osobní údaje: jméno, příjmení, název organizace, poštovní adresa, e-mailová adresa.
Tyto údaje zpracováváme za účelem rozesílání časopisu Stěžeň. Souhlas udělujete na dobu neurčitou, přičemž lze souhlas kdykoliv vzít zpět a to například zasláním e-mailu na adresu stezen@spoldat.cz nebo dopisu na adresu správce.

Zasílání časopisu je zdarma. Vítáme ale dobrovolné příspěvky - viz www.spoldat.cz.


Objednávka časopisu Stěžeň
Jméno a příjmení *
Your answer
Organizace, instituce, firma... (nepovinné)
Your answer
Ulice, číslo popisné a orientační *
Your answer
Město *
Your answer
PSČ *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service