Jak żyje się seniorom w Sławnie i czego mogą oczekiwać?
Jesteś seniorem, seniorką? A może masz rodziców, dziadków lub sąsiadów w wieku senioralnym? Wypowiedz się w naszej ankiecie "Jak żyje się seniorom w Sławnie oraz czego mogą oczekiwać" i pomóż nam wypracować skrojone na miarę narzędzia wsparcia osób starszych w naszym mieście.

Rada Seniorów Miasta Sławno, Urząd Miejski w Sławnie oraz Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego pracują nad stworzeniem lokalnej strategii senioralnej. Strategia taka odpowie na pytania:
✅ Co zrobić aby seniorom w Sławnie żyło się lepiej?
✅ Jakie działania na rzecz osób starszych powinny podjąć lokalne władze, instytucje czy też organizacje społeczne?
✅ Jak przedsiębiorstwa prywatne mogłyby współtworzyć środowisko przyjazne seniorom?
✅ Jakie prosenioralne przedsięwzięcia i inwestycje są najpilniejsze?

👍 Kluczowym etapem procesu wypracowywania strategii senioralnej jest zebranie opinii mieszkańców, a szczególnie osób starszych, na temat tego:
📌 jakie są dobre strony życia seniorów w Sławnie,
📌 co jest problemem dla mieszkańców w wieku 60+ oraz
📌 co mogłoby wpłynąć na poprawę ich sytuacji.

Zachęcamy wszystkich, którym na sercu leży sytuacja osób starszych, do udzielenia wypowiedzi na poniższe pytania.

Każda osoba, która podzieli się z nami swoimi przemyśleniami otrzyma zestaw upominków (długopis, smyczka) dodatkowo rozlosujemy 5 zestawów gadżetów (torba bawełniana na zakupy, koszulka, kubeczek).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
http://www.radnysenior.pl/kontakt/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dobre strony życia seniora w Sławnie to...
Problemem dla seniorów w Sławnie jest...
Na poprawę sytuacji seniorów w Sławnie może pozytywnie wpłynąć...
METRYCZKA
Płeć *
Wiek *
Wypowiadam się... *
JEŻELI wypowiedział(-a) się Pan/Pani jako reprezentant instytucji/organizacji, prosimy o podanie nazwy instytucji/organizacji:
JEŻELI chce Pan/Pani otrzymać zestaw upominków oraz wziąć udział w losowaniu dodatkowych nagród, prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.
Wyrażam zgodę na zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych osobowych, a także wprowadzanie ich do systemów informatycznych, w zakresie związanym z realizacją projektu „Profesjonalne i zaangażowane Rady Seniorów”, w szczególności w celu: wysyłki upominków a także do celów monitoringu, sprawozdawczości i kontroli w ramach realizowanego projektu oraz przeprowadzanych ewaluacji. [1] Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w wyżej wymienionym celu jest Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego z siedzibą w Szczecinie, ul. Sowińskiego 72D/8, 70-236 Szczecin, tel. 91 350 82 62, e-mail: biuro@pfsp.pl [2] Podstawą przetwarzania Twoich danych jest zgoda, która wyrażasz poprzez wypełnienie i wysłanie niniejszego formularza ankietowego - stanowi to dla nas wyraźne działanie potwierdzające przyzwolenie na przetwarzanie (chęć przetwarzania) Twoich danych. [3] Możesz cofnąć swoją zgodę w dowolnym momencie i nie sprawi to, że wcześniejsze przetwarzanie było niezgodne z prawem. [4] Dane osobowe są przetwarzane zgodnie rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. Urz. UE. L Nr 119 Z 4.5.2016). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy