Огляд переходу міст України до сталої енергетики
Дата: 23 квітня 2021 року
Час: 10:00–12:00

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, представників територіальних громад, компанії, що займаються впровадженням проектів ВДЕ, організації громадянського суспільства та інші зацікавлені організації і експертів долучитись до заходу, заповнивши цю реєстраційну форму!

Організатори заходу: ГО "Агентство з відновлюваної енергетики", ГС "Біоенергетична асоціація України".

Цей семінар організовано в межах виконання проєкту Громадянське суспільство за сталу енергетику – від місцевого до національного рівня у Східній Європі (SELNEE). Проєкт SELNEE розпочався у травні 2020 року і є співпрацею неурядових організацій в рамках мережі INFORSE-Europe у Данії, Україні та Білорусі. Діяльність проєкту SELNEE спрямована, зокрема, на посилення національних дій щодо сталої енергетики в Україні пропозиціями та адвокаційною діяльністю, а також обміном інформацією з організаціями громадянського суспільства.

Одним із завдань проєкту SELNEE є сприяння переходу населених пунктів на відновлювану енергетику та покращенню муніципальних планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК). Проведення онлайн семінару передбачає обмін досвідом щодо розробки і виконання ПДСЕРК у містах України.

ПРОГРАМА доступна за посиланням: https://rea.org.ua/news/660/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище Ім'я По-Батькові / Last name, First name *
Організація / Company *
Посада / Position *
Сфера діяльності *
Місто / City *
Контакти (у форматі 38 (0XX) XXX-XX-XX) / Contacts *
Згода на обробку персональних даних *
Згода на проведення фото та відео запису семінару та на використання відзнятих матеріалів, на яких може бути моє зображення, для публікації новини про семінар. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy