ZGŁOSZENIE / "Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy"
Tu zgłosisz się do udziału w projekcie "Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy" organizowanym przez Stowarzyszenie Kulturalne JARTE w okresie od czerwca do listopada 2019 r.

Zajęcia będą odbywały się popołudniami od wtorku do czwartku oraz w wybrane w weekendy. Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą. Otrzymasz szczegółowy harmonogram.Wybierzesz te zajęcia, które najbardziej Ci odpowiadają.
Dane osobowe
Twoje dane będą przetwarzane przez Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE przy realizacji programu działań twórczych pn. "Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy". Twój adres e-mail dopiszemy również do bazy kontaktów JARTE, aby informować Cię o przyszłych wydarzeniach. Po zakończeniu naboru i zatwierdzeniu ostatecznej listy osób biorących udział w tegorocznym projekcie, pozostałe dane zostaną usunięte. Na życzenie, zgłoszone poprzez e-mail, Twoje dane mogą być usunięte na każdym etapie projektu. Jeśli nie zgadzasz się na podanie danych nie wypełniaj formularza.
Imię i nazwisko *
Your answer
Miejsce zamieszkania - podaj tylko nazwę miasta/wsi *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
e-mail *
Your answer
numer telefonu *
Your answer
Chcesz fotografować? *
Required
Chcesz pisać? *
Chcesz nagrywać wywiady i dźwięki? *
Required
Chcesz pokazać swoje zdjęcia, obiekty lub instalacje na wspólnej wystawie? *
Required
Chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami? *
Rozumiem, że moje dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji naboru do projektu Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE - podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w projekcie. Stosowne oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych i wykorzystania wizerunku będą do podpisania wraz z udziałem w działaniach.
Projekt „Opowiem ci, co działo się nim przyszliśmy” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego, Goethe Institut w Krakowie oraz Stowarzyszenia Kulturalnego JARTE.
Zajęcia warsztatowe, spotkania i seminaria będą odbywały się od wtorku do czwartku w godzinach popołudniowych oraz w wybrane soboty w godzinach okołopołudniowych, a czasem wieczornych. Szczegółowe informacje z dokładnymi datami i terminami będziemy podawać na bieżąco.
Dziękujemy za zgłoszenie. Wkrótce się skontaktujemy z Tobą. Jeśli uważasz, że Twoi znajomi też mogliby być zainteresowani udziałem w spotkaniach, warsztatach, seminariach o charakterze twórczym, praktycznym i integracyjnym, wyślij im informację i link do tego zgłoszenia.
Nabór jest otwarty i ciągły. Do projektu można dołączyć w każdym momencie. Udział jest bezpłatny. Liczba uczestników poszczególnych warsztatów, spotkań i seminariów jest jednak ograniczona i zastrzegamy sobie zamknięcie naboru, jeśli limit zostanie wyczerpany.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Kulturalne JARTE.