Warsztat aktywistyczny – formularz zgłoszeniowy
Warsztat aktywistyczny jest częścią konferencji Polskiego Towarzystwa Genderowego "Wiosna kobiet jesienią?" współorganizowaną przez fundację Akcja Demokracja. Odbędzie się w Warszawie, 14 grudnia 2016 w godzinach 17:00-20:00, jako ostatnia część konferencji.

Celem warsztatu jest zapewnienie aktywistkom i aktywistom, podejmującym działania w dziedzinie praw reprodukcyjnych, przestrzeni do poznania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego przemyślenia przyszłych działań.

Do uczestnictwa zachęcamy wszystkie osoby, które aktywnie angażowały się w działalność prokobiecą w dziedzinie praw reprodukcyjnych. Chcemy, by jak najwięcej działaczek i działaczy z całej Polski mogło wziąć udział w tym wydarzeniu, ale niestety liczba miejsc jest ograniczona. Koszty podróży osób uczestniczących w warsztacie zostaną pokryte przez organizatorów, w razie konieczności postaramy się też zapewnić Wam nocleg w Warszawie*.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy wypełnić niniejszy formularz do 1 grudnia 2016 (do godz. 23:59).Informacja o organizatorach:

Polske Towarzystwo Genderowe jest wspólnotą badaczek i badaczy, edukatorów i edukatorek, artystek i artystów oraz osób podejmujących działalność społeczną, którym bliska jest idea równości kobiet i mężczyzn. Towarzystwo działa w duchu otwartości na dialog społeczny i polityczny oraz w poczuciu odpowiedzialności za rozwój demokratycznego społeczeństwa w Polsce.

http://polskietg.pl/

Akcja Demokracja to ruch ludzi zaangażowanych w ważne dla nich sprawy. Wykorzystując nowoczesne technologie, razem podejmujemy skoordynowane działania na rzecz lepszego, bardziej sprawiedliwego społeczeństwa.

Kierunek zmian społecznych, inicjowanych przez Akcję Demokrację, wyznaczają wartości, które wspólnie wyznajemy. Dążymy do pełnego poszanowania praw człowieka, ochrony środowiska naturalnego, zmniejszenia nierówności społeczno-ekonomicznych i umacniania demokracji. Uważamy, że prawdziwa zmiana polityczna nastąpi nie w wyniku zakulisowych rozgrywek, lecz tylko wtedy, gdy zażądamy jej razem, głośno i wyraźnie.

https://www.akcjademokracja.pl/


*Zwracamy koszty podróży do wysokości 200 zł.
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Miejsce zamieszkania
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy