Szkolenie - Zarządzanie transportem drogowym z uwzględnieniem zmian wynikających z prawa transportowego krajowego i międzynarodowego - przepisy i praktyka

Ośrodek Enterprise Europe Network przy WSIiZ Rzeszów i Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne w Mielcu w dniu 5 grudnia 2023 w godzinach od 9.00 do 14.00.

Celem szkolenia jest omówienie aktualnych regulacji w zakresie transportu drogowego, w tym najnowszych zmian w przepisach oraz przekazanie praktycznych informacji, które będą pomocne przy planowaniu pracy kierowców bądź w przypadku ewentualnej kontroli 💡

📅 05 grudnia 2023 r. | godz. 09:00-14:00

🏢 INKUBATOR NOWYCH TECHNOLOGII IN – TECH 1, ul. Wojska Polskiego 9, Mielec

Adresatami szkolenia są przewoźnicy, spedytorzy, księgowi, zarządzający pracą kierowców, a także kierowcy.

Udział w konferencji jest bezpłatny❗


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię
Nazwisko
Firma
E-mail
Numer tel.
RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zapisu na warsztaty „Zarządzanie transportem drogowym z uwzględnieniem zmian wynikających z prawa transportowego krajowego i międzynarodowego - przepisy i praktyka"  (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).  
Clear selection
Baza Kontaktowa

Czy wyrażasz zgodę na zapisanie twojego adresu e-mail do bazy kontaktowej ARR MARR S.A. i przekazywanie tą drogą ofert bezpłatnych szkoleń i konferencji, które organizuje ARR MARR S.A.? 
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy