Ücretsiz İçerik Yazarlığı Semineri
Zamanla teknolojinin yaşamın bir parçası haline gelmesi geleceğimizin çalışma hayatını da değiştirecektir. Değişen çalışma hayatı ise hedeflenen kariyer hayatınızın da değişeceği anlamına gelmektedir. Bu sebeple uzaktan çalışma hayatında öz disiplinli olmak gelecekteki işiniz için en önemli etken olacaktır. Sahip olduğunuz bilgi ve becerilerinizi de kanıtlayarak, kendinizi daha fazla geliştirmeniz için düzenlenen seminerler bu bağlamda çok işinize yarayacaktır.

Günümüzde yeni bir iş modeli olarak karşımıza çıkan online içerik yazarlığı ise, dijital dünyada etkin bir biçimde var olmak için kilit nokta haline gelmiştir. Kendi dijital yüzünüzü oluşturmanız için farklı platformlarda bırakacağınız ayak izleriniz, kaliteli ve özgün içeriklerden oluşmalıdır. Düşük kaliteye sahip olan içeriklerinizin maalesef arama motorları sıralamasında en başta çıkma olasılığı çok azdır. Bu durum ise söz konusu olan içeriğinizin potansiyel okuyucular tarafından çok daha az dikkat çekmesine sebep olur. Daha fazla kitleye ulaşmak adına çeşitli alanlarda yetkinliklerinizin olması gerekmektedir. Okunabilirliği kaybetmeden anahtar kelimeleri metne yerleştirerek farklı konularda bütünsel ve akıcı bir şekilde yazma kabiliyetleri bunların en başında gelir.

Online içerik yazarlığı seminerinin temel amacı; kendinizi dijital dünyada ifade ederken başarılı işlere imza atmak adına temel bilgilere sahip olmanızı sağlamaktır. Biz de dergiCE olarak bu konuda ücretsiz içerik yazarlığı konusunda pek çok bilgiyi bir seminere sığdırdık. Aylık olarak yaptığımız seminerlerimize katılmak isteyenler yandaki formu doldurarak talep gönderebilir.
Email address *
Zoom katılım davet linkini size göndermemiz için telefon numaranızı bırakabilir miyiz? *
Sizce iyi bir içerik yazarı nasıl olmalı? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy