BiblioHakaton - formularz dla osób związanych z IT
Dotarłaś/eś tutaj, bo chcesz wziąć udział w hackatonie organizowanym przez Labib (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego) oraz Koduj dla Polski (Fundacja ePaństwo) na Kongresie Bibliotek "Biblioteka to ja!" 17 listopada 2016 roku w Fabryce Sztuki w Łodzi. Więcej informacji o kongresie: https://www.facebook.com/events/659181120911509/

Do wzięcia udziału w hackatonie potrzebny jest pomysł, chęć i trochę wolnego czasu. Wypełnij formularz i poczekaj - na pewno się z Tobą skontaktujemy. Więcej informacji o hackatonie: http://kodujdlapolski.pl/cIQgE

Imię i nazwisko *
Your answer
W czym potrafisz działać? Jaką rolę chciałbyś/chciałabyś pełnić na BiblioHakatonie?
Czy jesteś skłonny(a) wspierać rozwój wybranego narzędzia po Bibliohakatonie?
W jakim mieszkasz województwie?
"Koduj dla Polski" działa w zespołach w całej Polsce. Jeśli napiszesz skąd jesteś, będziemy mogli przesyłać Ci informacje o spotkaniach w Twoim najbliższym sąsiedztwie.
Your answer
Twój e-mail *
Na ten adres prześlemy potwierdzenie udziału w Bibliohakatonie oraz informacje z nim związane.
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Daj nam znać jeśli potrzebujesz zwrotu kosztów przejazdu i noclegu w Łodzi. (Dysponujemy ograniczonymi środkami na ten cel i będziemy w stanie zwrócić koszty tylko w niektórych przypadkach)
Your answer
*
Required
*
Required
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego z siedzibą w Warszawie (00-359) przy ul. Kopernika 17. Dane przetwarzane są w celach związanych z udziałem z udziałem w BiblioHakatonie, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Łodzi podczas Kongresu bibliotek publicznych „Biblioteka To ja!”

Informujemy, że wydarzenie będzie dokumentowane fotograficznie.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja ePaństwo. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms