Pomoc Powołaniom
Franciszkańskie Centrum Młodzieżowo-Powołaniowe "Trzej Towarzysze" proponuje włączenie się we wspólnotę modlitewną, która przede wszystkim troszczy się o nowe powołania oraz wspiera już powołanych.

Przedsięwzięcie „Pomoc Powołaniom” polega na stworzeniu łańcucha solidarności wyrażającego się przede wszystkim w modlitwie indywidualnej jak i wspólnotowej.

Propozycja ta jest skierowana do każdego, komu bliska jest odpowiedzialność o nowe powołania. Do tej wspólnoty modlitewnej może się włączyć każdy, kto pragnie dzielić się darem modlitwy i w ten sposób przyczyniać się do krzewienia kultury powołań.

Duchową opieką chcemy ogarnąć wszystkich kapłanów, braci zakonnych, seminarzystów, juniorystów, nowicjuszy, postulantów oraz Braci zaangażowanych w duszpasterstwo młodzieżowo-powołaniowe naszej Prowincji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z siedzibą w Katowicach-Panewnikach.

Zachęcamy do czynnego udziału w Ofierze Eucharystycznej. Włączamy wszystkich zaangażowanych w "PP" do wspólnej modlitwy podczas celebracji Mszy św. pierwszoczwartkowej.

Niech „Pan żniwa” obdarza swym błogosławieństwem wszystkich włączających się w dzieło „Pomoc Powołaniom”, zwłaszcza chorych i cierpiących. Niech umacnia powołanych w dawaniu świadectwa życia franciszkańskiego.

Jeśli pragniesz włączyć się osobiście w "Pomoc Powołaniom", prosimy wypełnij formularz i oczekuj na wiadomość zwrotną z imieniem Brata naszej Prowincji Zakonnej, którego polecamy Twojej modlitwie.

Wszystkie podane dane osobiste wykorzystane będą wyłącznie do celów związanych z Projektem „Pomoc Powołaniom" (wpis do księgi, korespondencja) i nikomu nie będą przekazywane.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię *
Nazwisko *
Adres do korespondencji /ulica, nr domu, mieszkania, kod pocztowy, miejscowość/
Wiek
Pragnę włączyć się we Wspólnotę Modlitewną Pomoc Powołaniom i będę się modlił/a w intencji nowych powołań oraz o wytrwanie w powołaniu Braci Prowincji Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Proszę o wpisanie mnie do Księgi Wspólnoty Modlitewnej Pomoc Powołaniom. *
W tych intencjach codziennie odmówię "Modlitwę św. Franciszka przed krzyżem w kościele św. Damiana" (tekst modlitwy wyślemy mailem) oraz Modlitwę Pańską "Ojcze nasz". Można również dobrowolnie podjąć jakiekolwiek postanowienie: ofiarować Komunię Świętą, swoje cierpienie, trudności. *
Zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z Projektem Pomoc Powołaniom (wpis do księgi, korespondencja). *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy