Конференція "Система соціальних послуг України в сучасних умовах: виклики і перспективи"
Харківський інститут соціальних досліджень запрошує до участі у конференції "Система соціальних послуг України в сучасних умовах: виклики і перспективи", яка відбудеться 5 квітня 2018 р. у м. Харків.
Просимо зареєструватися до 2 березня 2018 року.
Основна мета конференції – обговорення сучасного стану розвитку системи соціального обслуговування населення, зокрема особливостей законодавчого регулювання, планування, надання, моніторингу та оцінювання соціальних послуг, а також обмін досвідом запровадження інновацій та формування бачення сталого розвитку сфери соціальних послуг в Україні.
До участі у конференції запрошуються всі, хто займається питаннями соціального захисту та надання соціальних послуг, представники соціальних служб, наукових та дослідницьких установ, громадських організацій, засобів масової інформації та інші зацікавлені сторони.
Вітається бажання учасників поділитися власним досвідом, надіславши доповіді, які будуть зібрані в окреме видання, надруковані та поширені серед різних цільових груп та громадськості в цілому. Завантажити зразок оформлення доповіді можна тут http://khisr.kharkov.ua/index.php?id=1517813288
Учасникам відшкодовується проїзд за наявності квитків (плацкарт / купе поїзду, Інтерсіті 2 класу та квитки на автобус), а також забезпечується харчування та проживання (у разі потреби).
Просимо подаватися якомога раніше через обмежену кількість місць. Запрошення на конференцію будуть розіслані до 10 березня. У разі запитань звертайтесь на електронну адресу khisrmedia@gmail.com або за телефоном 097 854 25 88 (Світлана Щербань).
Конференція проводиться у рамках реалізації проекту «Посилення ролі місцевих громад у прийнятті рішень щодо надання соціальних послуг» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Email address *
Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
По батькові *
Your answer
Назва установи / організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Назвіть, будь ласка, Вашу посаду? *
Your answer
Е-мейл *
Your answer
Телефон *
Your answer
Населений пункт проживання *
Your answer
Чи бажаєте Ви виступити з доповіддю на Конференції? *
Опишіть, будь ласка, тему Вашої доповіді
Your answer
Виберіть орієнтовно напрямок Вашої доповіді
Чи потребуєте Ви спеціального харчування (вегетаріанське або інше)? *
Чи маєте Ви транспортну можливість прибути на конференцію у м. Харків у 10.00?
Якщо ні, вкажіть, будь ласка, у який час Ви можете приїхати
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service