Dernekler için Yasal ve Mali Mevzuat Atölyesi Başvuru Formu
TÜSEV, Yasal Çalışmalar program alanı altında yürüttüğü ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum için Elverişli Ortamın İzlenmesi ve Geliştirilmesi Projesi ile sivil toplum için elverişli yasal ve mali ortamın geliştirilmesine katkı sağlamayı ve sivil toplum kuruluşlarının (STK) politika yapım ve karar alma süreçlerine katılımının artırılmasını hedeflemektedir.

Proje kapsamında, 4 Nisan 2019 Perşembe günü 09:00-18.00 saatleri arasında Antalya'da (Ramada Otel, Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cd. No: 22) Dernekler için Yasal ve Mali Mevzuat Atölyesi düzenlenecektir. Atölyede, örgütlenme özgürlüğüne ilişkin uluslararası standartların tanıtılmasının yanı sıra dernekleri ilgilendiren yasal ve mali mevzuat hakkında bilgilendirme yapılacak ve deneyim paylaşımında bulunulacaktır.

Atölyeye katılmak isteyenlerin 22 Mart 2019 Cuma günü saat 18.00’e kadar aşağıda yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Yalnızca eksiksiz olarak doldurulan başvuru formları değerlendirmeye alınacak ve başvurusu kabul edilen derneklerle e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. Atölye ve başvuru formu ile ilgili sorularınız için nazli@tusev.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

*Bu atölye, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum için Elverişli Ortamın İzlenmesi ve Geliştirilmesi Projesi kapsamında düzenlenmektedir. Atölyenin içeriğinden sadece TÜSEV sorumlu olup, hiçbir şekilde Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmamaktadır.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı. Report Abuse - Terms of Service