ANKIETA PSF

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. z siedzibą w Sosnowcu w najbliższym czasie planuje podjąć działania  mające na celu realizacje wsparcia przedsiębiorców w zakresie usług rozwojowych poprzez rozwój umiejętności/kompetencji/kwalifikacji ich pracowników, w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF), w oparciu o Bazę Usług Rozwojowych (BUR) dotyczących realizacji projektów z udziałem środków EFS+ na lata 2021-2027.

W związku z czy zwracamy się z prośbą o odpowiedź na kilka poniższych pytań poświęconych wspomnianej tematyce, co pomoże nam przygotować wniosek o dofinansowanie szkoleń i studiów podyplomowych. 

Ankieta jest anonimowa.  Termin wypełnienia ankiety upływa 30.04.2024 r.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Sign in to Google to save your progress. Learn more

1.     Jaki status ma Państwa firma?

*

2. Czy siedziba Państwa firmy jest na terenie województwa śląskiego?

*

3.     Jaka jest lokalizacja Państwa firmy?

*

4.  Z jakiej branży jest Państwa firma?

*

5. Czy Państwa firma chciała by skierować pracowników na: 

*
Required

6. Czy Państwa firma uzależnia udział w szkoleniach/ studiach podyplomowych  pracowników od uzyskania na nie dofinansowania ?

*

7. Proszę o wskazanie trzech najważniejszych dla Państwa firmy kwalifikacje/umiejętności, które chcieliby Państwo wspierać u siebie lub u swoich pracowników:

*
Required

8.  Czy Państwa firma chętnie wzięła by udział w usługach rozwojowych, które miały by na celu podnoszenie kompetencji/umiejętności ?

*

9. Czy Państwa firma w ciągu ostatniego roku brała udział w działaniach podnoszących kompetencje/umiejętności (np. szkolenia, kursy, warsztaty, studia podyplomowe) lub kierowała na te działania swoich pracowników ?

*

10. Jaką odpłatność byłaby do zaakceptowania przez Państwa firmę za szkolenie / studia podyplomowe dla siebie lub pracowników:

 

*

11. Czy jest coś co powstrzymuje Państwa firmę przed podnoszeniem kwalifikacji/umiejętności pracowników (można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź):

*
Required

12. Czy są Państwo zainteresowani szkoleniami/doradztwem/studiami podyplomowymi dla pracowników (można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź): 

*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy