Droga dwóch serc - od Serca Jezusa do Serca Maryi
Diecezjalne Uwielbienie „Laboratorium miłości” – w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa zgromadzimy się w Tarnowie jako diecezjalna wspólnota, aby u Chrystusa doświadczyć i od Niego uczyć się miłości. W ramach tego wydarzenia przeżywać będziemy 9. Synaj dziękując za Światowe Dni Młodzieży. Chcemy myślami wrócić do Spotkania z Ojcem Świętym w Krakowie i uczynków miłosierdzia, które są codziennością wielu grup i stowarzyszeń naszej diecezji.

W tym dniu (Dzień Ojca) w szczególny sposób zapraszamy również ojców z naszej diecezji wraz z rodzinami, aby modlić się w ich intencjach. Dla najbardziej wytrwałych, po zakończeniu Uwielbienia, mamy wyjątkową propozycję „Drogę Dwóch Serc - od Serca Jezusa do Serca Maryi” - nocną (ekstremalną) Drogę Światła z Tarnowa do Zabawy, w czasie której, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej oraz bł. Karoliny (w trzydziestą rocznicę jej beatyfikacji), będziemy polecać wszystkich ojców prosząc dla nich o ducha męstwa w wypełnianiu ich powołania."

Imię i nazwisko
Your answer
Wiek
Your answer
Parafia
Your answer
Numer telefonu
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Regulamin
Informacje organizacyjne:
1. Droga Światła jest jednym z etapów organizowanego Koncertu „Laboratorium Miłości”, który odbędzie się 23 czerwca na tarnowskiej kapłanówce.
2. Przejście odbywa się na odcinku 21 km, na trasie Tarnów – Niedomice – Zabawa.
3. Duchowym elementem przejścia będą rozważania XV stacji drogi światła i uczestniczenie we Mszy Świętej na zakończenie trasy, w Sanktuarium Błogosławionej Karoliny w Zabawie.

Poruszanie się na trasie:
1. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uczestników - osoba wybierająca się na trasę Drogi Światła przyjmuje na siebie wszelkie ryzyko związane z przejściem trasy. Należy również pamiętać, że osoby niepełnoletnie przebywają pod władzą rodzicielską i ich wyruszenie na Drogę Światła może odbywać się wyłącznie za zgodą opiekunów prawnych, a osoby poniżej 16 r. ż. muszą mieć opiekuna podczas przejścia.
2. Jednym z kluczowych elementów jest bezpieczeństwo. Zadbaj o to, by być dobrze widocznym! Pamiętaj, że nocny marsz zwiększa ryzyko związane z poruszeniem się po drogach.

Zanim wyruszysz z domu:
1. Przygotuj prowiant na drogę (jedzenie, picie, termos z gorącą herbatą, wodę, wysokoenergetyczny prowiant: czekolada, batony, chałwa).
2. Miej przy sobie: naładowany telefon komórkowy, latarkę (najlepiej czołową), podstawowe opatrunki, odblaski (najlepiej kamizelki odblaskowe)

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz powyższy regulamin.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms