Formularz rejestracji na warsztaty
"Jak pracować zawodowo w obszarach zrównoważonego rozwoju i zero waste?"
KIEDY:
Środa, 9 października 2019, 18.00-21.00
Niedziela, 13 października 2019, 10.00-13.00

GDZIE: CoWalski - Aleja Inspiracji, al. Wielkopolska 29/6, 60-603 Poznań

Wszelkie informacje dot. programu warsztatów, Little Greenfinity Network oraz organizatora znajdziesz w opisie warsztatów na stronie wydarzenia na Facebooku:
9 października
https://www.facebook.com/events/2104659086389748/
13 października
https://www.facebook.com/events/499489327452270/

Wiele osób pasjonuje się tematami zrównoważonego rozwoju oraz zero waste i zastanawia się czy z tej pasji da się stworzyć działalność zawodową. Czerpiąc z naszego doświadczenia pozyskanego dzięki funkcjonowaniu firmy Little Greenfinity na polskim rynku przez ostatnie 3 lata, jak i czerpiąc z doświadczenia konsultantów będących członkami Little Greenfinity Network - sieci dla konsultantów zero waste, oferujemy warsztaty które pomogą uczestnikom znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

- Czy można zawodowo zajmować się zero waste?
- Czy jest możliwa praca na cały etat w obszarze zrównoważonego rozwoju oraz zero waste?
- Czy można utrzymać się pracując w tych obszarach?

Podczas warsztatów omówimy różne ścieżki rozwoju oraz różne formy pracy, bariery psychologiczne jakie możemy mieć przed znaczącą zmianą zawodową jak i istotne kwestie finansowe związane z zarobkami i kosztami. Ponadto pomożemy uczestnikom zrozumieć czy warto od razu zakładać działalność gospodarczą lub spółkę. Podzielimy się także wiedzą na temat tego jak pozyskiwać klientów oraz budować oferty dotyczące edukacji ekologicznej dla firm i dla szkół.

Będzie też czas na pytania, wspólne przekąski oraz networking. Zapraszamy!
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Email *
Your answer
Termin warsztatów, w których chcę wziąć udział: *
Wiek
Obecny status zawodowy
Jeżeli pracujesz, prosimy o zaznaczenie w jakim sektorze:
Twoja działalność w obszarach zrównoważonego rozwoju i / lub zero waste *
Napisz 2-3 zdania o sobie.
Your answer
Co przede wszystkim chciałabyś/chciałbyś wynieść z warsztatów?
Your answer
Komentarze / Pytania
Your answer
Dane do faktury - imię, nazwisko i adres w przypadku osoby prywatnej lub nazwa firmy, adres i NIP w przypadku firmy *
Your answer
Zapoznałam/łem się z poniższymi warunkami uczestnictwa oraz warunkami odwołania uczestnictwa. *
Required
WARUNKI UCZESTNICTWA
- Rejestracja uczestnika następuje poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty w wysokości 120 zł brutto (w przypadku płatności do 26.09) lub 150 zł brutto (w przypadku płatności w okresie 26.09 - 13.10).

Płatności prosimy dokonać przelewem na poniższe konto:
Konto mBank: 87 1140 2004 0000 3402 7608 4269.
Właściciel konta: Little Infinity Virginie Little.

Po otrzymaniu przez organizatora formularza rejestracyjnego oraz płatności, uczestnik otrzyma e-mail potwierdzający dokonanie rejestracji.

- Warsztaty odbędą się przy rejestracji przynajmniej 3 osób na każdy termin. Przy niewystarczającej liczbie zgłoszeń (< 3 osób) organizator może odwołać warsztaty. W tej sytuacji osoby, które zarejestrowały się na warsztaty otrzymają pełny zwrot uiszczonej opłaty.

- Odwołanie udziału ze strony uczestnika jest możliwe drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres Anna@Little-Greenfinity.com. Odwołanie jest uznane za przyjęte tylko wtedy, gdy uczestnik otrzyma odpowiedź od organizatorów w przeciągu 48h. W przeciwnym przypadku mail mógł nie zostać dostarczony i uczestnik ma obowiązek nawiązania kontaktu telefonicznie pod numerem +48 692 91 80 93 lub poprzez wysłanie wiadomości do strony „Little Greenfinity Network – sieć konsultantów zero waste” na Facebooku.

- W przypadku odwołania udziału przez uczestnika na 7 dni przed terminem warsztatów opłata zostaje zwrócona w całości. W przypadku odwołania udziału na nie mniej niż 3 dni przed terminem warsztatów uczestnik otrzyma zwrot 50% opłaty. W przypadku odwołania udziału na mniej niż 3 dni przed terminem warsztatów uczestnik nie otrzyma zwrotu opłaty.

INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Little Infinity Virginie Little (Little Greenfinity), organizatora warsztatów na potrzeby organizacji warsztatów. Oświadczam, iż posiadam dostęp do treści moich danych osobowych i mam możliwość ich zmiany. Jednocześnie jestem świadom/świadoma, iż niniejsza zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym momencie odwołana, co będzie równoznaczne z usunięciem mojego adresu e-mail z bazy danych Little Infinity. *
Required
Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rejestracji do newslettera Little Greenfinity. Jestem świadom/świadoma, iż niniejsza zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym momencie odwołana, co będzie równoznaczne z usunięciem mojego adresu e-mail z bazy danych Little Infinity. *
Required
PYTANIA?
W razie pytań prosimy o kontakt mailowo na adres anna@little-greenfinity.com lub poprzez wysłanie wiadomości na stronie „Little Greenfinity Network – sieć konsultantów zero waste” na Facebooku.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service